Ooo wielki atomie gdzie Twoja potęga?
- Ten temat ma 3 odpowiedzi, 3 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 10 lat, 7 miesięcy temu przez
F3VATS.
- AutorWpisy
ZiemniaczanyUczestnikTo tak apropo wyznawców atomu byli w fallocie 3 w new Vegas nie kojarze ale… w czwórce są odkryłem ich prawie na samym początku gry tak to dziwne ale da się wszystko przebiec nawet na 7lvl 🙂 Mieszkają sobie w kraterze ale nic w sumie nie da się z nimi zrobić ani nie dają żadnej misji rozmowni też za bardzo nie są. Zawsze mnie interesowali i mam pytanie czy z czasem z postępem gry fabuła albo jakas misja poboczna jest z nimi powiązana ?
SzponixKlucznikNo to ładnie, skoro się tam zapędziłeś na 7 lvl 😀
Ja tam poszedłem w pancerzu wspomaganym i po kilku walkach ze szponami, radskorpionami i tymi przerośniętymi komarami, miałem dość.
Musiałeś szybko biegać 😉Trochę szkoda, że Bethesda tak olała warstwę RPG gry i o tej osadzie nie można się dowiedzieć wiele więcej poza tym, że istnieje. Te żałosne opcje dialogowe nie pozwalają wyciągnąć jakichś bardziej konkretnych informacji…
ZiemniaczanyUczestnikUdało mi się to przez spamowanie stimpakami i jedzeniem a DMG zbierał Preston 😀
F3VATSUczestnikHahahaha nie ma to jak do Blasku wparadować na 7 lvlu hahahhaha odważny jesteś ale w brew pozorom trochę rad-x’u wystarczy gorzej już z tym ścierwem dookoła ja tam dopiero dotarłem jakoś na 50-55 lvl’u bo jakoś tak wyszło xD
- AutorWpisy
