Problem z Działaniem Starych Falloutów

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #7822
  Blunt Lord
  Participant

  Witam,

  Zwracam się do kogokolwiek z prośbą o pomoc mi gdyż nie jestem w stanie tych błedów sam rozwiązać.Z góry dziękuje za pomoc!
  Więc posiadam stare fallouty na steamie zaraz po ich uruchomieniu pojawia się albo wrecz cały czas jest czarny ekran moge tylko słyszeć muzyke która wydobywa się intra gry przez co nie moge nic kliknąc aby poprawnie właczyc rozgrywke , działa mi tylko wersja na old systems. Nie wiem w jaki sposób i co jest zródłem tego problemu. Prosze o pomoc!

  #7823
  szymkow171
  Participant

  Miałem coś takiego z Falloutem 2 na Steam… idź do plików gry, otwórz f2_res_config, okienkowy powinien być zaznaczony a potem edytuj manualnie. Znajdź WINDOWED_FULLSCREN=0 i zamień to zero na jedynkę po czym zapisz pracę. Chyba powinno działać, lecz gdy to nie poskutkuje idź do f2_res_config i zmień X9 na opcję standardową oraz odchacz tryb okienkowy. Tak można naprawić Fallouta 2, z jedynką można podłubać w podobny sposób. Trzymam kciuki żeby się udało.

  #7824
  Blunt Lord
  Participant

  Dzieki stary pomogles mi bardzo jak cos to zadziałała ta druga opcja z zmienieniem direct x9 na basic i odchaczenie trybu okienkowego jeszcze raz wielkie dzieki i trzymaj sie ciepło!Temat do zamkniecia!!

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Temat Problem z Działaniem Starych Falloutów jest zamknięty na nowe odpowiedzi.