Problem z wątkiem głównym

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #9547
  GingerBread
  Participant

  Witam,

  mam taki problem, że chyba zbugował mi się głowny quest line. Mianowicie, kiedy odbieram od tego motocyklisty „tajemniczy przedmiot”, po który wysłano nas z krypto – to nie mam opcji zwrócenia go Gravesowi, temu dowódcy sprzed wejścia do krypty. To on nam zleca to zadanie btw.
  W poradniku wyczytałem, że po rozmowie z Jayem(motocyklista)w bazie wojskowej i zabraniau przedmiotu oraz powrocie do Kryptopolis powinna pushnąć się fabuła do przodu tzn. nadzorca miałby zostać porwany etc. Podobno na mapie powinna też odblokwać się nowa lokacja „Black Mountain” czy coś, ale niec takiego nie zaobserwowałem(alterantywą jest nabycie tej informacji od szeryfa z Salt Lake City, ale nie mam jeszcze zaufania, to wgl działa?)

  Nwm, co mogłem zrobić nie tak, grałem co prawda nieliniowo, ale fabułę robiłem jak należy cały czas, coś musiałem pominąć, tylko co… w poradniku nic nie ma o czymś takim. Opcjonalne rzeczy takie jak: sprawdzenie bazy 51 i wydobycie danych z kompa dot. krypty 8 już zrobiłem, tak samo byłem w radiostacji koło plemienia i zabrałem jakąś teczkę( o dziwo mogę ją dać Gravesowi i dostaje XP, ale tego głównego przedmiotu już nie chce..)

  Ktoś pomoże? PLS?

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.