Solucja Fallout 1.5 Resurrection

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #7131
  Xinos
  Participant

  Hej, dzisiaj przeszedłem sobie po raz pierwszy Fallouta 1.5, moje wrażenia – świetny mod, kocham, genialna robota zarówno twórców, jak i ludzi stąd którzy przygotowali bardzo wierne i klimatyczne tłumaczenie. W czasie rozgrywki, kładłem nacisk na rozwiązywanie wszelkich możliwych questów, zebrania każdego możliwego lootu (taką mam naturę, muszę zebrać dosłownie wszystko co napotka mi się na drodze, a ponieważ grając po raz pierwszy nie wiedziałem co jest potrzebne a co nie, zbierałem dokładnie wszystko). Użyłem w mojej opinii, jednego z najlepszych możliwych buildów, tego na którym grał Rojo. W jedynce i dwójce się sprawdzał, to pomyślałem – czemu nie.

  Reasumując – nie spotkałem się z żadną solucją podczas upewniania się, czy na pewno lokacje zostały wyczyszczone w 100% i czy nie pominąłem niczego. Patrzyłem zarówno na content z zagranicy jak i z naszego rodzimego kraju, jednak nie spotkałem niczego innego niż pytań na oficjalnym forum twórców moda lub rozgrywek na YouTube.

  Pomyślałem, że czemu by nie stworzyć w oparciu o moje doświadczenia, jak i użytkowników cornera – solucji po polsku, która potem ewentualnie mogła by zostać przetłumaczona na język angielski. Byłaby to pierwsza solucja Resurrection nie tylko w Polsce, jak i ogólnie wszędzie. Chętnie podejmę się tego zadania z pomocą osób które już ukończyły Resurrection. Będzie to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie, i tak chciałem przejść 1.5 poraz drugi, podejmując inne wybory (nieraz lamiłem, bo nie wiedziałem że robię coś złego) i inne działania w bazie Odrodzenia.

  Jak się na to zaopatrujecie? Myślę że po takim czasie od premiery, ten kto miał i chciał przeszedł na ślepo, a teraz pora stworzyć pełne źródło informacji o modzie w jednym miejscu, wraz z info o spotkaniach losowych i nawiązaniach. Pozdrawiam

  • Ten temat został zmodyfikowany 1 miesiąc temu przez Szponix. Powód: przeniesiony w odpowiednie miejsce
  • Ten temat został zmodyfikowany 1 miesiąc temu przez Szponix.
  #7158
  Szponix
  Keymaster

  Pomysł super. Tym, że już trochę czasu minęło od premiery, nie przejmuj się. Dopóki nie ma solucji, ludzie będą jej szukać. Mogę Ci podesłać listę wszystkich zadań i w miarę możliwości pomogę.

  Oczywiście, jeśli nie będziesz mieć nic przeciwko, można udostępnić ją na naszych stronach 😉

  #7160
  Xinos
  Participant

  No oczywiście, tylko tutaj, taki miałem zamiar. I gdyby się przetłumaczyło to na język angielski, na pewno stronie przybyłoby więcej użytkowników i fanów. Dzięki za pomoc Szponix, na pewno chętnie skorzystam. Chcę żeby to wyglądało na miarę poradników które robił Rojo swojego czasu, czyli oprócz wspomnianych zadań dołączę również propozycje na inwestowanie w poszczególne umiejętności czy perki. No i sugestie kogo rozwalić dla expa 😉 Pewnie będzie to solucja ze screenshotami z mojej rozgrywki opatrzonymi odpowiednim opracowaniem, ale jeżeli ktoś chce dać swoje, na pewno także skorzystam.

  #7161
  Szponix
  Keymaster

  Z niektórymi zadaniami będę mógł pomóc, coś podpowiedzieć, bo dużo postaci tłumaczyłem. W ogóle, mamy przecież pliki z wszystkimi dialogami, więc gdybyś miał wątpliwości, jak rozwiązać pewne zadanie, zawsze można do nich zajrzeć.

  #7163
  Xinos
  Participant

  Dzięki bardzo, skorzystam ze wszystkiego co w jakimś stopniu ułatwi mi zadanie 🙂

  #8648
  Tytus
  Participant

  Gdzie jest dostępna lista zadań z rezurekcji?

  #9482
  Tytus
  Participant
  #10236
  Andro
  Participant

  Ehh.. Szkoda, że nie udało się dokończyć solucji. 🙁

  #10237
  Moritor
  Participant

  W sumie mod jest dość intuicyjny 😉

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.