Szybkie pytanko dotyczące broni

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #6422
  Anonim
  Nieaktywne

  Lepsza w F1.5 jest broń ciężka czy energetyczna? Bo nie mogę się zdecydować, na którą przeznaczyć perka.

  #6424
  Szponix
  Keymaster

  Ja zawsze wolałem energetyki. Bronią ciężką masz szanse zadać większe obrażenia, ale zużywa ona tony amunicji i (jak sama nazwa wskazuje) strasznie dużo waży.

  #6425
  Drako_Schiffer
  Participant

  Broń ciężka posiada też pewną zaletę; ma bardzo dobry zasięg. Co do energetycznej, jedną z najlepszych broni [i w miarę tanich] to karabin plazmowy imperium. Skuteczny zasięg i przyzwoite obrażenia. Inne energetyczne mimo swojej ekstrawagancji posiadają potwornie niski zasięg.

  #6426
  Szponix
  Keymaster

  Hmmm… Która broń ciężka wg Ciebie ma taki duży zasięg? Z moich doświadczeń wynika, że jest odwrotnie.

  Miotacz ognia – niewielki zasięg
  Minigun i ogólnie każda broń ciężka strzelająca serią – możesz strzelać z daleka, ale jest wtedy mało skuteczna. Część serii omija cel i otrzymuje on tylko nieduże obrażenia. Co innego, kiedy cele stoją w grupie. Wtedy można serią uszkodzić ich kilka. Nie mówiąc już o tym, że jeśli masz chodzisz z psem i Keri walczącą w zwarciu, masz duże szanse, żeby ich uszkodzić.
  Wyrzutnia rakiet – jak wyżej.

  Podsumowując – broń ciężka to kwintesencja surowej siły: napierdzielasz bez namysłu, zadając jak największe obrażenia na jak największym obszarze. Broń energetyczna jest bardziej wyrafinowana. Zadaje obrażenia jednemu przeciwnikowi, ale ma całkiem sporego kopa i jest bezpieczniejsza dla Twoich sprzymierzeńców.

  #6429
  Anonim
  Nieaktywne

  A jest gdzieś dostępna lista broni, które wprowadza F1.5?

  #6430
  Szponix
  Keymaster

  W sumie mógłbym zrobić 😉

  #6432
  Drako_Schiffer
  Participant

  No nie wiem, minigun mający 40 zasięgu [jak karabin myśliwski] dosyć dobrze miota nawet na dalsze odległości. Za to broń plazmowa ma od 15 do 20 zasięgu a jedyną godną uwagi bronią energetyczną jest wspomniany karabinek plazmowy.

  #6578
  pacino
  Participant

  Najlepiej pakować w rzucanie granatami 😉

  #7171
  Xinos
  Participant

  Ja tam lubię połączenie broni ręcznej i ciężkiej – ciężką haratam przeciwników w grupkach i w pobliżu mnie, a osłabione niedobitki mogę dobijać na odległość karabinem snajperskim 5,56 lub jego zmodyfikowaną wersją – pistoletem. A jak do głosu dojdzie Gauss to już w ogóle klękajcie mutanty. Energetyki to są bardziej dla Lystry, wszystkie ogniwa termojądrowe i broń energetyczną daję jej, bo wiem że z naszej czwórki to ona zrobi z tego najlepszy użytek. No i moja grupa jest różnorodna 😛

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.