Towarzysze jakiś bug czy co??

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #6419
  Avatarmazi
  Participant

  Witam, jestem już w zasadzie ku końcowi gry ale nie wiem czy to jakiś bug czy tak poprostu jest bo został ze mną tylko pies, z racji tego zostawiłem towarzyszy pod bazą mutantów i sprowadziłem tam tego Sebastiana od Łowców mutantów i po skończonej walce został tylko pies, Lystra i keri zniknęli wiecie dlaczego? Czy to bug czy po prostu nie spodobało im się to??

  PS: Jest jeszcze jakiś towarzysz oprócz Psa, Lystry, i Keri??

  #6420
  AvatarSzponix
  Keymaster

  Jest jeszcze Gabriel i Śliniak (wisielec). Nie powiem Ci jednak, gdzie ich można znaleźć, bo jeszcze tego nie zrobiłem 😉 . Dodatkowo, żeby dołączył się Śliniak, postać musi mieć niską inteligencję (chyba).

  Co do zniknięcia Lystry i Keri: nie wiem, jak wyglądała sytuacja, ale może zginęły?

  #6421
  Avatarmazi
  Participant

  Trochę nie jasno napisałem hehe tzn. zostawiłem ich pod bazą aby poczekali na mnie bo mogliby tego ataku nie przetrwać :D, poszedłem do sebastiana i po skończeniu walki już ich nie było była tylko psinka, no mówie może zgineli czy co choć wątpie bo pies nienaruszony, to wczytałem save i zostawiłem ich w albuquerque i po powrocie to samo, saa psiak został heh, no ale trudno się mówi coś wykombinuję może żeby jakoś przetrwali atak w bazie.

  Po za tym strasznie denerwuje mnie Lystra, w ogóle nie walczy, raz tylko na początku w jednej walce potem już tylko ucieka próbowałem jakoś manipulować ustawieniami walki ale nic to nie dało macie jakiś pomysł?

  #6427
  AvatarSzponix
  Keymaster

  Pewnie ma mało HP 😉 Zabierz ją do lekarza i wylecz. Ona ucieka już wtedy, gdy ma poważne obrażenia. Wejdź w opcje walki to zobaczysz stan jej HP.

  #6431
  AvatarDrako_Schiffer
  Participant

  Sama Lystra wspomina że nie nadaje się do walki. Najlepszy sposób? Po zniszczeniu Odrodzenia zobacz czy będzie zakończenie z Lystrą i Keri.

  #6584
  Avatarpawel35
  Participant

  Lystra i keri zniknęli wiecie dlaczego?

  Jak wychodziłeś z lokacji to pewnie nad nimi pojawił sie teks że ” nie będą tutaj czekać w nieskończoność”
  Możesz ich znaleźć potem tam gdzie ich spotkałeś pierwszy raz.

  Gabriela można przyłaczyć jak masz karme na poziomie -75

  Śliniak – ponoć inteligencja musi być mniejsza niż 3 . Ja nikogo w tej jaskini nie spotkałem . Tylko stwory i zwłoki naukowca.

  Bardzo sie zawiodłem że nie można było przyłączyć mutanta Nestora ( zarządcy kopalni).

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.