Serial Fallout

Soundtrack do serialu Fallout dostępny na Spotify

Już za parę dni będzie można oglądać serial Fallout na platformie Prime Video. Przypominam, że będzie on dostępny 11 kwietnia. Udostępniony zostanie cały sezon, liczący 8 odcinków.

Osoby, które nudzą się, czekając na premierę, może zainteresować informacja, że dzisiaj, na platformie Spotify, udostępniono soundtrack z serialu. Już teraz możecie odsłuchać 21 utworów.

Autorem muzyki jest Ramin Djawadi, który tworzył muzykę do takich rzeczy jak: Gra o Tron, Iron Man, Pacific Rim, Starcie Tytanów, i inne. Za swoją pracę otrzymał nagrodę Emmy.

Dla Waszej wygody, poniżej osadzony album.

Czytaj więcej
Morte Plays - Postapo

Patronat medialny nad albumem „Postapo” grupy Morte Plays

Z nieukrywaną przyjemnością, chcielibyśmy Was poinformować o objęciu przez nas patronatem medialnym albumu Postapo. Jest to pierwsze wydanie muzyczne, któremu mamy szczęście patronować.

Postapo to drugi album kwartetu Morte Plays. Jest to pierwszy concept album w dorobku zespołu i będzie zawierał osiem utworów, których tematyka dotyczy różnych aspektów oraz zjawisk świata po zagładzie nuklearnej. Wszystkie kompozycje na płycie są autorskie i oscylują wokół jazzu z domieszką innych gatunków – funku, post-rocka czy muzyki alternatywnej.

Premiera albumu odbędzie się 6 października 2017 w klubie Piekarnia Cichej Kobiety w Zielonej Górze. Płyta będzie dostępna w standardowej dystrybucji oraz w serwisach streamingowych.

Czytaj więcej

Mark Morgan - Vault Archives

Vault Archives – soundtrack z Falloutów dostępny na naszym kanale

Album Vault Archives został udsotępniony graczom za darmo już dawno temu. Zgodnie z zasadą „lepiej późno, niż wcale”, teraz pojawia się na naszym kanale YouTube.

Vault Archives to zbiór 24 utworów autorstwa Marka Morgana. Cechują się one niepowtarzalnym klimatem mrocznego ambientu. Zostały wykorzystane, by idealnie budować atmosferę w Fallout 1, Fallout 2 i Fallout: New Vegas. Twórcy Fallout 3 i Fallout 4 postanowili z nich nie korzystać.

Cały album można również ściągnąć za darmo.

Miłego słuchania!

Diamond City

Tajemniczy Nieznajomy w twojej komórce

Kojarzycie muzyczkę, którą słychać, gdy pojawia się Tajemniczy Nieznajomy? Teraz każdy może ją sobie ustawić jako dzwonek w telefonie, gdy np. przychodzi nowy SMS. Załatwił to pracownik Microsoftu: Larry „Major Nelson” Hryb. Dogadał się z Bethesdą, a ta udostępniła pliki audio, które można teraz ściągnąć z bloga Larry’ego.

  • pliki w formacie MP3 (telefony z Androidem i Windows)
  • pliki w formacie M4R (urządzenia z iOS)

Dostępne są trzy pliki audio. Możecie ja przesłuchać w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej

Między Udami – pierwszy zespół Wertern SCI-FI

Widzieliście post-apokaliptyczne filmy? Graliście w post-apokaliptyczne gry? Pora na post-apokaliptyczną muzykę!

Między Udami to zespół, w którego twórczości zdecydowanie odbijają się echa Fallouta! Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego fana, zarówno ze względu na podejmowaną tematykę jak i wybór repertuaru! Chcecie usłyszeć Ink Spots w wydaniu science-fiction? Tęsknicie za piosenką „Johnny Guitar” Peggy Lee i zastanawiacie się, jak zaśpiewałby ją robot? Dzięki Waszej pomocy te pomysły mogą się ziścić! Wystarczy, że wejdziecie na stronę, udostępnicie i wpłacicie dowolną kwotę!

www.polakpotrafi.pl/projekt/miedzy-udami

Płytę można zamówić już teraz dzięki atrakcyjnym nagrodom!

Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Gdzie dowiecie się więcej o zespole, jego członkach a także będziecie mogli wysłuchać kolejnych porcji nagrań!

Rzućcie chłopakom trochę kabzli – zyskacie Karmę, a poza tym pomysł i jego wykonanie zdecydowanie zasługują na uwagę!