Jedenaste urodziny Fallout Corner

Hepi berzdej tu as! A to niespodzianka, co? Tak, tak – to nie żaden żart. Co roku, pierwszego listopada,Fallout Corner obchodzi swoje urodziny. Było tak rok temu, jest tak dzisiaj i będzie tak do końca świata (i jeden rok dłużej).

Z tej okazji, jak zawsze trochę statystyk. To, że mamy już 11 lat, zdążyliście zapewne zauważyć. Może zobaczymy, ile odsłon przez ten czas zaliczyła nasza falloutowa strona. Otóż 13 października, ubiegłego roku, na naszym liczniku pojawiła się liczba 5 000 000, która dotyczyła odsłon. Jednocześnie liczba odwiedzin wyniosła ok. 1 300 000. Już patrze, o ile stan licznika zmienił się przez ponad rok i widzę, że… liczba odsłon wynosi teraz 6 300 000, a odwiedzin jest 1 700 000. Wygląda to całkiem nieźle 😀 .

Oczywiście to wszystko Wasza zasługa, bo to Wy, nasi Czytelnicy, odwiedzacie nas stale. Czasami na chwilę, czasami na dłużej. Nie ważne, czy szukacie newsów, czy pomocy w trudnych sytuacjach związanych z grami. Najważniejsze, że pamiętacie o nas i o Falloucie. I najważniejsze, że jesteście. Powiem Wam, że tak naprawdę nie chodzi tutaj o ten cały serwis, ale właśnie o ludzi, którzy z niego korzystają i mają z nim coś wspólnego. Prowadzę ten cyrk już ponad dziesięć lat i jestem dumny ze znajomości, jakie nawiązałem dzięki temu. Fallout to nie tylko gra, klimat, czy wspaniały świat – to przede wszystkim ludzie, których ta gra w okół siebie zgromadziła. Pozostaje mi tylko życzyć Wam, byście nadal nam towarzyszyli i mieli szczęście nawiązać tyle wspaniałych znajomości, ile udało się nawiązać mi.

Dziękujemy, że o nas pamiętacie 🙂

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.