2. Warszawska Noc Postapokalipsy – Fallout Night

Wczoraj dostałem maila informującego mnie o bardzo ciekawie wyglądającej imprezie cyklicznej – Warszawskiej Nocy Postapokalipsy. Pierwsza jej edycja skupiała się na Neuroshimie, za to druga, która ma się odbyć 30. listopada, będzie poświęcona Falloutowi. W związku z tym przedstawicielstwo FC zamierza się na ową imprezę wybrać i Was też serdecznie zapraszamy. Będzie okazja, żeby pogadać przy piwku i spotkać się z innymi fanami naszych klimatów 😉 .

Oto info o imprezie od samych jej organizatorów:

Schroń się z nami na imprezie przyszłości!

15 lat temu, 21 XI 1997 roku, odbyła się światowa premiera gry Fallout.
Gracze na całym świecie zakochali się w kapitalnie przedstawionym, barwnym i bogatym uniwersum nuklearnej postapokalipsy.

Po 15 latach od premiery ciężko jest znaleźć fana gier komputerowych, miłośnika fantastyki postapokaliptycznej oraz szanującego się entuzjasty popkultury, który to nie spotkałby się ani razu z Vaultboyem, nie słyszał o Krypcie 13 i waterchipie albo nie marzył choć raz o własnym Pipboyu, karabinie turboplazmowym czy zbroi typu Power Armour T-51b.

My, fani, chcemy razem z innymi fanami należycie uczcić to wiekopomne wydarzenie oraz oddać cześć kultowej sadze Fallout.
Dlatego też tematyka 2 edycji Warszawskiej Nocy Postapokalipsy zostanie w ogromnej mierze poświęcona temu wspaniałemu uniwersum.

Prelekcje, pokazy, konkursy, zabawy oraz wiele innych ciekawych atrakcji czekać będzie nie tylko na fanów kultowego Fallouta czy maniaków postapokalipsy, ale też i na każdego miłośnika dobrej zabawy!

Nie tylko zamierzamy powtórzyć sukces, jakim była 1 edycja WNP, chcemy ten sukces pomnożyć i rozwinąć do sześcianu gwarantując uczestnikom świetną zabawę w gęstym jak gulasz z brahmina klimacie nuklearnej postapokalipsy w stylu „a la Fallout”.

Strona wydarzenia na FB: [link]
Naprawdę klimatyczna broszurka reklamująca imprezę: [link]

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.