Mad Max

Godzinny gameplay z Mad Maxa

Kilka godzin temu, na serwisie Gamespot można było oglądać na żywo stream z gry Mad Max. Przekaz na żywo już się skończył, ale na szczęście ciągle dostępny jest replay.

Wszystkich zainteresowanych tą grą zapraszam do oglądania. Pokazane są tam bardzo ciekawe rzeczy dotyczące rozgrywki. Można zobaczyć, jak wygląda modyfikowanie pojazdu i używanie go przeciw innym machinom. W pewnym momencie rozpoczyna się burza i muszę przyznać, że to bardzo ciekawy moment. Widzimy zdobywanie wrogiego obozu, walkę wręcz i rozmowę z postaciami niezależnymi. Dowiadujemy się dużo o mechanice gry – np. nasze stosunki z różnymi klanami i gangami możemy polepszać, eliminując zagrożenia z terenu, który do nich należy. Oznacza to naprawdę przeróżne czynności.

Moim zdaniem najlepsze jest Pustkowie. Jest po prostu piękne! Co więcej, okazuje się, że można po prostu jechać przed siebie, a gra będzie ciągle generowała nowy krajobraz. Jedynie pojemność baku ogranicza to, jak daleko poza mapę wyjedziemy. Do wszystkich punktów, które widać na horyzoncie możemy dojechać.

Dobra, koniec pisania, musicie zobaczyć to sami 😉

Wideo do oglądnięcia pod podanym na początku linkiem i w rozwinięciu newsa.

 

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.