Fallout 4 - patch

Pierwszy patch do Fallout 4 pojawi się już niedługo

To już raczej normalka, że nowe gry wychodzą z masą błędów, które są naprawiane już po premierze. Nie inaczej jest z Fallout 4. Na szczęście już niedługo producent gry udostępni pierwszą łatkę.

We wpisie na swoim blogu Bethesda dziękuje fanom za dobre przyjęcie gry i zapowiada, że patch najpierw pojawi się na PC w wersji beta, a po krótkim czasie będzie dostępny dla wszystkich, którzy mają grę w bibliotece Steam. Łatka zostanie udostępniona w nieco późniejszym czasie posiadaczom konsol.

Nie zdradzono na razie, jakie problemy ma usunąć pierwszy patch.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

2 thoughts to “Pierwszy patch do Fallout 4 pojawi się już niedługo”

  1. Może coś zoopytmalizacją ? I wyszukiwaniem dróg przez NPC mamy 2015 rok a towarzysze wciąż lubią starać się przejść przez ścianę . Szczerze nie zauważyłem jakiś ogromnych bugow nie licząc tych wiecznych w grach beszki typu właśnie blokowanie się NPC w ścianach czy skalach itp. Tego się i tak nie naprawi bo to błędy silnika więc może wezma się za optymalizacje.

  2. Wejdź sobie na forum i tam w sekcji “Fallout 4” dałem link do moda który za dużo nie zmienia a optymalizuje tekstury vanila i usprawnia grę o jakieś 15-20 fpsów… nawet na słabszych komputerach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.