Funkcje społecznościowe powracają na Fallout Corner

Minął już prawie rok, odkąd Fallout Corner przeniósł się ze starego CMSa e107 na WordPressa. Przeprowadzka pozwoliła nam pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami. Niestety, sprawiła też, że wiele funkcji przestało działać. Chodzi głównie o funkcje społeczne, jak prywatne wiadomości, shoutbox, rozwinięte profile. Oczywiście istnieje wiele wtyczek do WP, które mogłyby włączyć wspomniane funkcjonalności. Instalacja tych rozwiązań musiała jednak poczekać. Nasz dawny hosting po prostu sobie z nimi nie radził.

Niedawno zmieniliśmy platformę hostingową. Funkcje społeczne powracają – jeszcze lepsze i bardziej rozbudowane niż wcześniej!

Znów mamy shoutboxa i możliwość wysyłania wiadomości prywatnych. Do tego dochodzą atrakcyjne profile i grupy użytkowników, które pięknie zintegrowały się z naszym forum.

Dawniej FC tętnił życiem – jeśli się postaracie, znów może taki być. Teraz to łatwiejsze i przyjemniejsze, niż wcześniej.

Więcej szczegółów na temat nowych funkcji znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Pierwszą rzeczą, jaka mogła Wam się rzucić w oczy jest powrót shoutboxa. Jest on dostępny dla gości i zarejestrowanych użytkowników. Idealnie nadaje się do zadawania mniej istotnych pytań na temat Falloutów lub pospolitego offtopowania.

Posiadamy teraz system rozbudowanych profili. Możecie je personalizować, ustawiając własne avatary i obrazki tła. Teraz możecie dodawać innych userów do swojej listy znajomych, wysyłać im wiadomości, publikować statusy oraz dołączać do grup.

Nowe profile
Nowe profile

Wspomniane wcześniej grupy są kolejną ciekawą funkcjonalnością. Możecie do nich dołączać, by tworzyć i otrzymywać zawartość tematyczną. Na razie powstały grupy, których zadaniem będzie zebranie fanów poszczególnych gier z uniwersum Fallout. Dzięki grupom będziecie mieli pewność, że traficie na inne osoby z podobnymi zainteresowaniami. W przyszłości planowane są też nowe grupy. Nie tylko związane z Falloutami.

Grupy użytkowników
Grupy użytkowników

Wszystkie nowe funkcjonalności (oprócz shoutboxa) wymagają posiadania konta na FC. Możecie je założyć szybko i bezproblemowo. Wystarczy się zarejestrować.

Miłej zabawy!

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.