Fallout 4 - Konkurs

Dzień premier związanych z Falloutem

W dniu dzisiejszym Bethesda „rozpieściła” nas premierami związanymi z serią Fallout. Dostajemy darmowy dodatek do Fallout 4 i możliwość zagrania w Fallout Shelter na Xbox One.

Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Fallout Shelter debiutuje w Windows Store

Na początku zajmijmy się grą, która zadebiutowała jako aplikacja mobilna. W Fallout Shelter na PC można grac już od dawna. Jednak do tej pory gra wymagała specjalnego lanchera od Bethesdy. Teraz można ją pobrać bezpośrednio z Windows Store na Windows 10. Tym samym gra staje się dostępna dla właścicieli konsol Xbox One.

Fallout Shelter w Windows Store
Fallout Shelter w Windows Store

Dodatkowo Fallout Shelter obsługuje teraz tryb Play Anywhere. Oznacza to, że stan gry z PC i Xboxa zapisywany jest w chmurze. Bez względu na to z jakiej platformy korzysta gracz, stan gry będzie aktualny. Nie trzeba się już przejmować przenoszeniem zapisów. Oczywiście działa to tylko na urządzeniach z Windows 10.

Paczka tekstur wysokiej rozdzielczości dla Fallout 4

Kolejną premierą dzisiejszego dnia jest darmowy dodatek do najnowszego Fallouta. Jest to paczka tekstur o wysokiej rozdzielczości. Nie napalajcie się jednak. Pakiet „waży” 58 GB! Oprócz tego, sugerowane wymagania sprzętowe są dość przerażające.

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (wymagany 64-bit OS)
  • Procesor: Intel Core i7-5820K albo lepszy
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GTX 1080 8GB

Nie sądzę, żeby większa część graczy mogła sobie pozwolić na skorzystanie z tego „prezentu”. Aha! No i na koniec trzeba dodać, że paczka jest dostępna oczywiście tylko dla osób posiadających grę na Steamie.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.