Fallout 4 - Konkurs

Dzień premier związanych z Falloutem

W dniu dzisiejszym Bethesda „rozpieściła” nas premierami związanymi z serią Fallout. Dostajemy darmowy dodatek do Fallout 4 i możliwość zagrania w Fallout Shelter na Xbox One.

Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Fallout Shelter debiutuje w Windows Store

Na początku zajmijmy się grą, która zadebiutowała jako aplikacja mobilna. W Fallout Shelter na PC można grac już od dawna. Jednak do tej pory gra wymagała specjalnego lanchera od Bethesdy. Teraz można ją pobrać bezpośrednio z Windows Store na Windows 10. Tym samym gra staje się dostępna dla właścicieli konsol Xbox One.

Fallout Shelter w Windows Store
Fallout Shelter w Windows Store

Dodatkowo Fallout Shelter obsługuje teraz tryb Play Anywhere. Oznacza to, że stan gry z PC i Xboxa zapisywany jest w chmurze. Bez względu na to z jakiej platformy korzysta gracz, stan gry będzie aktualny. Nie trzeba się już przejmować przenoszeniem zapisów. Oczywiście działa to tylko na urządzeniach z Windows 10.

Paczka tekstur wysokiej rozdzielczości dla Fallout 4

Kolejną premierą dzisiejszego dnia jest darmowy dodatek do najnowszego Fallouta. Jest to paczka tekstur o wysokiej rozdzielczości. Nie napalajcie się jednak. Pakiet „waży” 58 GB! Oprócz tego, sugerowane wymagania sprzętowe są dość przerażające.

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (wymagany 64-bit OS)
  • Procesor: Intel Core i7-5820K albo lepszy
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GTX 1080 8GB

Nie sądzę, żeby większa część graczy mogła sobie pozwolić na skorzystanie z tego „prezentu”. Aha! No i na koniec trzeba dodać, że paczka jest dostępna oczywiście tylko dla osób posiadających grę na Steamie.

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.