Ludzie jednak czekają na Fallout 5

Niedawno zamknąłem ankietę, która przez dłuższy czas wyświetlała się na stronach FC. Prosiliśmy w niej, by osoby odwiedzające nasze strony odpowiedziały na proste pytanie: Czekasz na Fallout 5?

Przyznam się, że wynik trochę mnie zaskoczył. Ogólnie jesteśmy uważani za ostoję falloutowego „betonu”. Powszechnie wiadomo, że większą sympatią darzymy stare dobre Fallouty. Okazuje się jednak, że wśród naszych Czytelników nie brakuje osób, które z niecierpliwością czekają na kolejną grę z serii. Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę to, że zapewne na nasze strony trafia cała masa ludzi, którzy przygodę z Fallout rozpoczęli od tych nowych odsłon. No ale do rzeczy.

W ankiecie oddano 671 głosów.

  • 35% głosujących przyznało się do tego, że z niecierpliwością czeka na Fallout 5
  • 27% uznało, że Bethesda już i tak zabiła serię i powinna dać sobie z nią spokój
  • 21% stwierdziło, że w sumie fajnie by było, gdyby kolejna część się pojawiła, ale nie ma ciśnienia

Pozostałe dwie opcje zdobyły zaledwie 3% i 2% głosów, więc nie będę się tutaj na ich temat rozpisywał. 12% osób zagłosowało na opcję nie związaną z pytaniem.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 komentarzy na temat “Ludzie jednak czekają na Fallout 5”

  1. Źle zrobiona ankieta to ze czekamy na nowe fallouty to oczywiste. Pewnie ze stare fallouty i new Vegas są najlepsze ale ile można grać w te same części serii. Jedno z punktow powinno być pewnie ze czekam na fallouta ale nie od bethesdy. Bo obsidian naprawde odwalil kawał dobrej roboty z nv.

  2. Czekam na nowego Fallouta w wykonaniu studia Obsidian. Moim jednym z marzeń jest aby Obsidian odzyskał prawa do tytułu, następnie zrobił ogromną zbiórkę na nową część, która zrobiona zostałaby podobnie jak Pillars of Eternity, czyli stary-nowy odświeżony styl.

  3. Szczerze to wątpię w sens i rację bytu calego przedsięwzięcia, Bethesda nie raz dała popis fuszerki i kompletnej kastracji oryginalnych Falloutów z lat 90. Mody i New Vegas trochę poratowały sytuację, ale co z tego skoro mamy taką a nie inną nową generację Fallouta. Piątkę chętnie bym zobaczył, ale pod warunkiem że choć w najmniejszym stopniu rękę do następnej części przyłożą ludzie z Black Isle, dzisiejszego Exiled.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.