Zapowiedź Bethesdy

Bethesda szykuje się do ogłoszenia czegoś

Na oficjalnym profilu twitterowym Studia Bethesda pojawił się tajemniczy post. Składa się on z charakterystycznego obrazka prezentującego testowy obraz telewizyjny i hashtaga #PleaseStandBy.

Widać od razu, że Bethesda chce wzbudzić ciekawość i zwrócić uwagę społeczności graczy przed jakimś większym ogłoszeniem.

Co to może być? Na razie nie wiadomo. Pewnie wielu ludzie spodziewa się kolejnej części z serii Fallout. Osobiście uważam to za mało prawdopodobne. Z racji tego, że niedawno dostaliśmy Fallout 4, teraz raczej byłaby kolej na nową grę z serii The Elder Scrolls. Cóż, nie ma co zgadywać. Poczekajmy trochę i sami zobaczymy.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

3 komentarzy na temat “Bethesda szykuje się do ogłoszenia czegoś”

  1. Cokolwiek toto będzie, jestem zainteresowany.
    Chodzą słuchy, że być może remaster Fallout’a 3, który w tym roku obchodzi 10 lat… ale być może na silniku Fallout 4? Skoro zabronili fanom konwertować grę, a – jak już ktoś na forum CD Action pisze – ekranik na tym GIF’ie jest pokolorowaną wersją ekranu z F3, to jak najbardziej jestem zainteresowany, mimo iż Fallout 3 po polsku i na Windows 7, 8, 8.1 i 10jest dostępny na GOG’u, to remaster na silniku F4 będzie dla mnie równie miodna. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.