Zapowiedź Bethesdy

Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

Po wczorajszych zajawkach Bethesda postanowiła wstępnie zaprezentować nam swoją nową grę. Na chwilę obecną dostaliśmy wyłącznie zwiastun, jednak zaczynają napływać nowe informacje z nieoficjalnych źródeł. Między innymi Kotaku oraz Polygon twierdzą, że będzie to produkcja wieloosobowa. Mogłoby to się zgadzać z nieco starszymi przeciekami, jakoby nowy Fallout miał być grą survivalową w stylu popularnego Rust.

Na więcej informacji przyjdzie nam najprawdopodobniej poczekać do konferencji Bethesdy na targach E3. Ta odbędzie się 11 czerwca o godzinie 03:30 naszego czasu.

6 komentarzy na temat “Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany”

  1. ciekawe w jakim mieście akcja się będzie toczyła… po tych egzotycznych kolorach obstawiam, że będzie to honolulu, albo miami…

  2. Czy ktoś z Was pamięta obrazek „I missed you so much”, który opublikował jakiś czas temu Chris Avellone ?
    Może Bethesda zaskoczy nas czymś miłym.

  3. A kto z Obsidianu miałby zrobić nowego Fallouta najlepiej w stylu PoE? Nie było ostatnio afery, że ludzie odchodzą i że hardkorzy od Falloutów również odeszli? Dobrze czy coś mnie pomyliło się???

  4. Masz na myśli aferę z Chrissem Avellonem który wyciągnął ich brudy na zewnętrzny? Obsidian dostał markentigowego kopa w sferze osób które interesują się na serio sceną RPG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.