Spolszczenie serii The Storyteller: Fallout

Wiecie dobrze, że od dłuższego czasu podejmujemy się tłumaczeń na język polski różnych fanowskich tworów. Wielu z Was czeka na polską wersję Fallout: Nevada. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli ją udostępnić. Jakiś czas temu, nasz redaktor Drako, przygotował napisy do serii Nuka Break i Red Star.

Tym razem mamy dla Was spolszczenie kolejnej serii filmików dostępnych na YouTube. Chodzi o The Storyteller: Fallout, autorstwa ShoddyCast. Ta wysoko oceniana seria na pewno Was zainteresuje. Tłumaczenie ponownie jest przygotowywane przez Drako. Na szczęście ma on trochę ułatwione zadanie, bowiem ktoś wcześniej przetłumaczył Prolog. Nasz redaktor ogarnął odcinek pierwszy i drugi pierwszej serii. Napisy do tych odcinków są już dostępne. Wystarczy, że włączycie je w playerze YouTube.

Cała seria składa się z 76 filmów, więc przetłumaczenie całości trochę zajmie. Będziemy Was informować, gdy dostępne będą kolejne odcinki z polskimi napisami.

Na tę chwilę przetłumaczone są odcinki:

Krypty i Vault-Tec

Supermutanci i Mroczni

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 komentarzy na temat “Spolszczenie serii The Storyteller: Fallout”

  1. Drako (i pozostali tłumacze) odwala kawał porządnej, bardzo ciężkiej i uczciwej pracy. Może warto byłoby ustawić możliwość donacji, co w jakimś stopniu wynagrodziło jego trud i zmotywowałoby go do dalszej pracy? Sam chętnie dokonałbym jakiegoś drobnego datku.
    Obawiam się, że bez takiej pomocy chęci i cierpliwość mogą się niestety kiedyś skończyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.