Fallout: New California

Fallout: New California nie będzie blokowany przez Bethesdę

Fallout: New California jest modyfikacją do Fallout: New Vegas, która ma mieć premierę już 23 października. Jeśli ktoś z Was obawiał się, czy mod zostanie ukończony, to teraz może odetchnąć z ulgą. Jakiś czas temu na twórców modów padł blady strach, bowiem z powodu niemożliwości dogadania się z Bethesdą, trzeba było anulować moda Capital Wasteland. Na szczęście, w przypadku New California taka sytuacja nie powinna nastąpić.

Bethesda rozwiała wątpliwości i stwierdziła, że nie zamierza utrudniać życia twórcom. Co więcej, życzyła ich projektowi powodzenia.

Świetną sprawą, jeśli chodzi o mody, jest to, że ludzie mogą tworzyć mody o tym, co tylko chcą. Nie przewidujemy żadnych problemów z pracami tego teamu i życzymy im powodzenia w tworzeniu.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

6 komentarzy na temat “Fallout: New California nie będzie blokowany przez Bethesdę”

  1. To chyba chodziło nie tyle o dogadanie się co sposób w jaki mod używa zasobów z oryginalnej gry, z tego co pamiętam Capitol Wasteland zawierał jakieś zasoby z gry co nie było dobrym pomysłem.
    Swoją drogą dziwne czemu tyle wielkich projektów a nikt nie zabierze się za przeniesienie Fallouta1 na 3D w Gamebryo. Przecież to krótka gra. Czyżby gracze zza oceanu zapomnieli o niej, mimo że to gra o nich?

    1. Słyszałem o tym modzie i miło słyszeć że jest rozwijany. Szkoda, że dominuje cyrlica ale mam nadzieję że będzie zangielszczony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.