War never changes

War never changes – fanowski film ze świetną scenografią

Było trochę falloutowych filmów stworzonych przez fanów. Praktycznie wszystkie z nich dotyczyły odsłon serii, które wydała Bethesda. Wydaje się, że to się niedługo zmieni.

Od niedawna tworzony jest film zatytułowany “War never changes” i wygląda na to, że tym razem twórcy zamierzają się skupić na części od której wszystko się zaczęło.

To nie koniec dobrych wiadomości. Gadżety i scenografia wyglądają po prostu nieziemsko. Plan filmowy jest tworzony za pomocą miniaturek budynków itp. Wszystko wygląda jak żywcem wyciągnięte z gry. Aktorzy będą korzystać z doskonale odwzorowanych akcesoriów. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia wspomnianych rzeczy, a w rozwinięciu newsa klip pokazujący wejście do Złomowa.

Zapraszamy Was do odwiedzenia i polubienia fanpage’a produkcji “War never changes”. Pojawiają się tam często newsy dotyczące prac nad filmem.

Klip pokazujący wejście do Złomowa

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 thoughts to “War never changes – fanowski film ze świetną scenografią”

  1. Sceneria fajna. Zastanawiam się tylko jak rozwiążą kwestię postaci: będą grane przez aktorów z green screenem? Rysowane? Może w ogóle nie będzie postaci w ruchu, tylko statyczne sceny? (w to ostatnie akurat sam nie wierzę, wyszłoby kiepsko i wizualnie tanio pomimo ogromu pracy włożonego w modele scenerii) Czy przewidują jakieś ruchome lub interaktywne elementy scenerii – drzwi, elementy ulegające zniszczeniu (rola dla CGI). Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić produkcję w tej technice. Na myśl przychodzą mi jedynie “Sąsiedzi” produkcji czechosłowackiej, a to nie pomaga wyobraźni w budowaniu wiarygodnego postapokaliptycznego świata. Mam nadzieję, że dzięki tej produkcji poznam ograniczenia własnej wyobraźni.

  2. Szczerze mówiąc liczyłem na coś podobnego do produkcji Wayside Creations, którzy klimat Fallouta oddali fajnie, choć bazowali na F3 i F:NV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.