Atom RPG

Atom RPG – spora szansa na polską wersję językową

Premiera gry Atom RPG odbyła się niedawno. Gra od razu przypadła do gustu fanom Fallouta i zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Niestety, na premierę przygotowano grę tylko w dwóch wersjach językowych: rosyjskiej i angielskiej. pewnie właśnie dlatego dostajemy dużo zapytań o to, czy zamierzamy przygotować polską wersję językową owej gry. Okazuje się, że raczej nie będziemy musieli 😉

Jeden z naszych użytkowników, Bajera77, zapytał twórców gry o plany przygotowania spolszczenia do Atom RPG. Dostał taką odpowiedź:

Hello, Slawomir!
We want to translate the game to Polish, but it will be possible only
after the release. Don’t worry, Polish language should be in Atom
100%!

Best regards,
Atom Team

Twórcy potwierdzają więc, że chcą przygotować polską wersję językową, ale dopiero po premierze (która już miała miejsce). Zapewniają też, że na 100% polski język powinien być dostępny. Pozostaje zatem cierpliwie czekać.

Atom RPG jest oldschoolowym cRPGiem rozgrywającym się na terenie ZSRR, w alternatywnej rzeczywistości. Krótko mówiąc, jest to rosyjski Fallout.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

11 thoughts to “Atom RPG – spora szansa na polską wersję językową”

 1. Ciągle się interesuje i jakoś nie widać postępów w kwestii spolszczenia, no cóż ja mam jeszcze Wastelands 2 do ogrania.

   1. Spoko, tylko jest wzmianka o spolszczeniu (od devsów) i potem info od Ciebie, że napisałeś do nich w sprawie pomocy – żadnego potwierdzenia, że coś się dzieje, to jak ktoś tragi na arta z google’a (tak jak ja) to logiczne, że nic nie wie na ten temat. Nawet, że to polacy nad tym pracują – więc @KASZTAN dobrze pyta nie wiedząc, jak i ja zresztą.

    Można by tu zostawić jakiś update z odnośnikiem do stadium, w którym znajduje się tłumaczenie.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.