Vault Boy

Postapokaliptyczne gry przecenione na Steamie

Aż do poniedziałku 20 maja, na Steamie możecie kupić masę postapokaliptycznych gier w mocno obniżonych cenach.

Całą listę przecenionych tytułów znajdziecie na stronie promocji.

Przykładowe okazje:

 • Fallout: New Vegas edycja Ultimate, 50% taniej
 • Fallout 2, 50% taniej
 • Fallout, 50% taniej
 • Mad Max, 75% taniej
 • Metro Redux, 81% taniej
 • Metro Last Light, 75% taniej
 • Frostpunk, 40% taniej
 • gry z serii STALKER, 70% taniej
 • oraz inne

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

7 komentarzy na temat “Postapokaliptyczne gry przecenione na Steamie”

  1. Te gry aż krzyczą „zróbcie nam remake, choćby nawet na Unity!”. To doskonały przykład złotych jaj Faberge, które pokryte kurzem kilkunastoletniej technologii leżą gdzieś w graciarni zagubionych gier komputerowych niezauważane przez nowych graczy, którzy czasami do tego składziku zajrzą. Przynajmniej dobrze, że sami nie próbują zrobić takiego rimejku, bo pogrzebaliby legendę jak Wezuwiusz Pompeje.
   Ja sam zaczynałem od Tacticsa, który podszedł mi bardzo (do dziś lubię sobie „pyknąć” jedną czy dwie misje). Następnie złapałem się za „dwójkę”, która na dzień dobry mocno trzepnęła mnie po sensorach swoją pozorną topornością i archaiczną (aczkolwiek świetnie pobudzającą wyobraźnię) grafiką, jednocześnie trzymając mnie przy sobie wolnością fabularną, nieoklepaną historią i genialnym settingiem. Po przejściu „dwójki” i oswojeniu się z silnikiem gry, „jedynka” była jak wisienka na torcie.
   Czyli jednym zdaniem – prawdziwe Fallouty brałem od tyłu :D.

   1. „Przynajmniej dobrze, że sami nie próbują zrobić takiego rimejku” – oczywiście miałem na myśli Bethesdę. Zagubiło mi się to w czasie redagowania posta, ale leniwi właściciele portalu ani myślą wprowadzić funkcji edycji postów *) :D.

    *) – dobra, wiem że mają inne, ważniejsze zajęcia. Choćby tłumaczenie Atoma, czy coś takiego jak życie prywatne. Jeśli żart wyszedł niesmaczny, to przepraszam.

    1. Szukałem swego czasu jakiejś opcji i okazało się, że w WordPressie umożliwienie edycji postów to nic prostego. Trzeba by kupić jakąś płatną wtyczkę do komentarzy. Jeśli mam być szczery, to nie chce mi się dokładać do tego interesu więcej niż dokładam teraz 😛

   2. A kto miałby zrobić ten remake? Bo moim zdaniem tylko ludzie od Obsidianu, Chris Avellone, modderzy itd. Na korporację na literkę „B” nie liczę, bo za co się zabierze to spieprzy 🙂

    1. Tak, to chyba jedyni sensowni kandydaci. Delikatnie zastanawiałem się nad REDami, ale nie wiem czy właściwie wczuliby się w ten specyficzny klimat. Poza tym oni mają swoje marki (i ponoć tajemniczy projekt w opracowaniu), więc póki co raczej nie byliby zainteresowani nawet gdyby dostali taką propozycję. Ale to wszystko jedynie teoretyczne rozważania – Bethesda nie wypuści marki Fallout ze swoich łap, bo byłoby to jak przekazanie komuś młotka, by dobił ten gwoździk wystający z trumny opinii Beth jako producenta gier. Im tylko TES-y wychodzą, choć ja tego fenomenu nie rozumiem – nigdy żaden TES mnie nie wciągnął, choć mam i próbowałem po kilka godzin Morrowinda i Obliviona (Skyrima odpuściłem, bo nie widziałem sensu w wydawaniu kasy na coś, co mnie wręcz odpycha).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.