Fallout 3

Fallout 3 GOTY za darmo na Epic Games

Kolejna platforma postanowiła dołączyć do obchodów 25lecia uniwersum Fallout. Tym razem na Epic Games można wyrwać za darmo Fallout 3 w edycji Gry Roku. Wystarczy posiadać tam profil i do 27. października „kupić” grę za darmo, a na stałe zostanie przypisana do konta.

Miłego grania!

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

9 komentarzy na temat “Fallout 3 GOTY za darmo na Epic Games”

    1. Ja próbowałem zwykłego spolszczenia gdzieś z internetu ale nie ma polskich znaków i dubbingu a fajnie byłoby chociaż te polskie znaki mieć bo lubię nawet słuchać języka a mieć po polsku. Problem taki że wszędzie każą zmieniać plik fallout.ini którego nawet nie ma w plikach gry. Jeśli ktoś coś wie albo ma spolszczenie z polskimi znakami to naprawdę będę wdzięczny grałem w fallouta3 pare ładnych lat temu i chętnie bym sobie przypomniał tą gierkę.

          1. W Dokumenty/MyGames/Fallout3/fallout. Trzeba uruchomić niekiedy najpierw Luncher i później grę, żeby plik powstał. Otwierasz go za pomocą notatnika i szukasz tej linijki „bInvalidateOlderFiles”. Najlepiej, żeby poszukać to ustaw kursor na samej górze dokumentu, wciśnij CTRL+F i wpisz bInvalidateOlderFiles. Zmień wartość ze 0 na 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.