Fallout 2 Remake 3D

Grywalna wersja Fallout 2 Remake 3D

Dawno temu pisaliśmy o tym, że jeden z naszych rodaków tworzy port Fallouta 2 do widoku z perspektywy pierwszej osoby. Projekt ów nazywa się Fallout 2 Remake 3D i ciągle jest rozwijany. Pomyślałem, że warto Wam o nim przypomnieć. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy trochę dłuższy weekend, może niektórzy z Was będą chętni na spróbowanie czegoś nowego.

Projekt jest grywalny

Osoby zainteresowane Fallout 2 w 3D mogą pobrać wersję pre-Alpha remake’u i sprawdzić jak to wygląda osobiście. Oto co musicie zrobić:

  • wejdź na stronę jonasz-o.itch.io/fallout2remake3d
  • kliknij Download now
  • jeśli chcecie, możecie przekazać trochę grosza autorowi, ale jeśli nie chcecie skorzystać z tej opcji, klikacie po prostu „No thanks, just take me to the downloads”
  • pobieracie archiwum odpowiadające Waszemu systemowi operacyjnemu (dla Windowsa będzie to WIN.zip)
  • po pobraniu rozpakowujecie archiwum
  • szukacie pliku .exe i odpalacie grę (WIN.zip będzie on w katalogu win34 lub win64 i nazywa się Fallout 2 pre Alpha.exe)

Jak się w to gra?

Upewnijcie się, że przestudiujecie dokładnie klawiszologię. Wiele funkcji odpala się inaczej niż w oryginalnych Falloutach.

Jeśli chodzi o sam gameplay – nie ma co ukrywać, gra się w to dość topornie. No ale musimy pamiętać, że jest to ciągle pre-Alpha. Mimo to, pomysł mi się podoba. Gdyby tak autor doszlifował wszystko i przeniósł na ten silnik resztę zawartości gry (na razie możemy przejść Świątynię Prób i pochodzić po Arroyo), to grałoby się w to naprawdę ciekawie. Ciekawi mnie jakie jest Wasze zdanie. Spróbujecie zagrać w Remake 3D gry Fallout 2?


Przetwarzam…
Udało się! Jesteś zapisany/a.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Jeden komentarz na temat “Grywalna wersja Fallout 2 Remake 3D”

  1. Raczej nie zagram. Wolę rzut izometryczny. Gdyby ta gra miała odświeżone i dopasowane assety, to może spróbowałbym, ale bez tego, to taka sobie ciekawostka. Jeśli kogoś to bawi to spoko, ja wybiorę coś innego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.