OnlyFalls

[Prima Aprilis] OnlyFalls – serwis na który czekaliście

Dzisiaj mamy dla Was bardzo duże ogłoszenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom największych fanów serii Fallout, zdecydowaliśmy się uruchomić nową usługę, która będzie niewątpliwie totalną nowością w branży gier wideo.

W najbliższym czasie uruchomimy nowy serwis internetowy – OnlyFalls. Zapewne nazwa kojarzy się co niektórym z serwisem oferującym swoim abonentom zdjęcia i filmiki roznegliżowanych kobiet. Nawet nie wiecie jak blisko prawdy jesteście.

Na OnlyFalls znajdziecie to, na co zawsze czekaliście, ale może nie zawsze byliście tego świadomi: zdjęcia płyt gier z serii Fallout, ale bez pudełek! Przygotowaliśmy już olbrzymią bazę zdjęć płyt bez żadnego okrycia. Co więcej – zdjęcia Falloutów nie będą w żaden sposób ocenzurowane, a to oznacza, że zobaczycie wszystko, nawet otwory w płytach.

Oczywiście dostępnych będzie kilka opcji abonamentu: najtańszy (5 zł/msc) zapewni Wam dostęp do bazy zdjęć, a najdroższy (50 zł/msc) do filmików w jakości 4K, a których płyty będą robiły naprawdę odważne rzeczy.

Więcej informacji (w tym data premiery serwisu) już wkrótce!

Próbka materiałów dostępnych na OnlyFalls

Przetwarzam…
Udało się! Jesteś zapisany/a.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.