Fallout 2 - Toxic Caves

Toxic Caves

Rescue Smiley the Trapper
(Uratuj trapera imieniem Smiley)

Przybyłeś tu, by odnaleźć trapera Smiley’a. Miejsce jest opanowane przez gekony. Przygotuj się na trudną przeprawę. Ruszamy na poszukiwania! Bardzo szybko natkniesz się na pierwsze kałuże zielonej brei. Będą zadawać Ci one obrażenia, chyba że masz w ekwipunku kalosze. Twoja postać powinna mieć już dwie pary, które znalazła wcześniej w Klamath. Daj Sulikowi jedną parę, jeśli masz go ze sobą.

Przy wspomnianych pierwszych kałużach, wejdź do pomieszczenia na południu. W szafce znajdziesz kolejną parę kaloszy, Rad-X, stimpaka i flary.

We wschodnim korytarzu jest zejście na niższy poziom. Użyj go.

Smiley znajduje się daleko na wschodnim krańcu tego obszaru. Zobaczysz go, jeśli przewiniesz widok w tamtą stronę. Musisz się do niego dostać. Niestety, na drodze stoją złote gekony. Będzie to droga po ich trupach.

Fallout 2 - Smiley
Smiley

Dobrym pomysłem może być użycie południowego korytarza. Dzięki temu postać będzie musiała walczyć tylko z trzema gekonami. Oczywiście jeśli poczekasz na odpowiednie momenty, gdy reszta będzie się znajdowała dostatecznie daleko.

Dostań się do trapera, pozwól mu przyłączyć się do Ciebie i razem wyjdźcie z podziemi. Gdy będziecie już blisko wyjścia, Smiley podziękuje Ci i poinformuje, że sam trafi do Klamath. Ty też się tam udaj.

Winda i sprzęt na trzecim poziomie

Zapewne zauważyłeś, że niedaleko kryjówki trapera znajduje się winda. Prowadzi ona na niższy, trzeci poziom kompleksu. Znajdziesz na nim masę fantastycznego sprzętu: Bozar, pistolet plazmowy, pancerz bojowy MK II i RadAway. By uruchomić windę musisz naprawić generator. Wymaga to naprawdę wysokiego poziomu umiejętności Naprawa. Dodatkowo, gdy poradzisz sobie z tym problemem będzie Ci potrzebny Electronic Lockpick MK II (wytrych elektroniczny) i wysoki poziom umiejętności Otwierania zamków. Jak się pewnie domyślasz, w tej chwili nie uda Ci się zjechać na ten trzeci poziom. Wróć tutaj, gdy postać będzie silniejsza i wyszkolona w odpowiednich umiejętnościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.