Młode serca

Posiadając Retorykę na poziomie 35 lub więcej możesz skłonić Jack’a, Boomersa z Nellis do zwierzenia Ci się. Opowie o swojej ukochanej. Niestety nie może się z nią skontaktować, bo Boomersi nie opuszczają Nellis.

Jego ukochana – Janet – znajduje się w siedzibie Karmazynowej Karawany. Kiedy opowiesz jej o Jack’u, wyda się zachwycona i poprosi o spotkanie z nim. Jeśli ją okłamiesz zginie zabita przez artylerię. Zamiast tego powiedz, że poprosisz Pearl o umożliwienie im spotkania się.

Starsza kobieta da się przekonać za pomocą Retoryki (50) lub jeśli posiadasz pozytywną reputację w Nellis. Po tym, jak wyrazi zgodę, czas przekazać Jack’owi dobrą nowinę.

Zachwycony Jack przekaże Ci Ubranie Boomerów. Teraz trzeba wracać do Janet i wręczyć to jej. Dziewczyna poprosi Cię, by w jej imieniu porozmawiać z Alice McLafferty o rozwiązaniu umowy. Jeśli posiadasz odpowiednio wysoką Retorykę (75) lub Handel (65) załatwisz jej wypłatę. Jeśli nie, to trudno.

Teraz wystarczy już tylko spotkać się w dziewczyną, gdy dotrze do Nellis, a później porozmawiać z Jack’iem, by zakończyć zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.