Niewychowane mrówy

Raquel z Nellis opowie Ci o problemie z mrówkami, które przekopały się do generatora i go popsuły. Jeśli przyjmiesz zadanie, będziesz musiał się tam udać, zabić mrówki i przywrócić zasilanie. Nie można używać do walki z nimi broni energetycznej – najadły się prochu i wybuchają.

Kobieta wspomni też o tym, że Lojalny pracował nad czymś, co ma powstrzymać mrówki. Odwiedźmy go. Zbudował emiter fal dźwiękowych, ale nie wie, jaka częstotliwość będzie groźna dla mrówek. Posiadając wysoką Naukę (50) możesz podać mu odpowiednie parametry. Jeśli zdasz test Retoryki (50) również dostaniesz emiter. Trzeba będzie umieścić go na mrowisku.

Udaj się do Generatora macierzy Nellis. W środku skręć w lewo i wyjdź na dużą halę. Zejdź z platform na dół schodami, zabij mrówki, które ośmielą się stanąć Ci na drodze.

Mapa z lokalizacją mrowiska
Mapa z lokalizacją mrowiska

Jeśli umieścisz tam generator fal dźwiękowych i go aktywujesz, wszystkie mrówki zginą. Zresetuj dwa generatory znajdujące się niedaleko. Wejdź po schodach, aż będziesz mógł włączyć Główny przełącznik zasilania generatorów. Po chwili bezpiecznik znów zaskoczy i wszystko zacznie działać.

Można wracać do Raquel zdać zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.