Zostaniemy przyjaciółmi?

Zadanie rozpoczyna się w Krypcie 19. Krypta ta posiada dwa biura Nadzorcy. W jednym znajdziesz Samuela Cooke’a, a w drugim Philipa Lema. Rozmowa z którymkolwiek z nich rozpoczyna zadanie. Pierwszy chce wykorzystać siarkę, by zrobić lepsze bomby, a drugi chce temu zapobiec. Radzę zgodzić się pomóc i jednemu i drugiemu, dzięki temu dostaniesz dwie karty dostępu. Decyzję dotyczącą tego, komu pomóc i tak podejmiesz później.

Musisz dostać się dowolnymi drzwiami na poziom z kwaterami mieszkalnymi. Pełno tu min, więc jeśli grasz w trybie Jestem Hardkorem, lepiej zostaw przyjaciół na górze. Na tym poziomie poszukaj dziury w podłodze prowadzącej do Jaskini siarki.

By wykonać zadanie dla Cooke’a po prostu wybij wszystkie ogniste Gekony i wróć do pracodawcy. Wyśle Cię on do Red Rock, gdzie masz porozmawiać z przywódcą Wielkich Chanów, Papą. Po tym, jak Papa zgodzi się na współpracę, można wrócić do Samuela i zakończyć zadanie.

Rozwiązanie Lema wymaga wkładu środków własnych i odpowiednich umiejętności.

Po pierwsze musisz podłożyć C4, by wysadzić pokłady siarki. Potrzeba 3 ładunków i umiejętności Materiały wybuchowe na 60 punktów. Możesz też wysadzić siarkę i całą Kryptę. Spowoduje to jednak, że nie zaliczysz zadania. Gdybyś jednak chciał tego dokonać, potrzebujesz 50 punktów w Materiałach wybuchowych i 5 ładunków C4.

Po wysadzeniu pokładów siarki wracaj do Lema. Jeśli zgodzisz się na to, by poddał się NCR, zadanie się zakończy.

Posiadając 60 Retoryki, możesz namówić go do przystąpienia do Wielkich Chanów. Podobnie jak w przypadku Cooke’a, trzeba odwiedzić Red Rock i wrócić, by zaliczyć zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.