Fallout 2 tylko do 35 roku życia :]
- Ten temat ma 6 odpowiedzi, 7 głosów, a ostatnio został zaktualizowany 5 lat, 3 miesiące temu przez .
Dziś mam urodziny skończyłem 36 lat. Postanowiłem przypomnieć sobie młodość – tworze postać a tu mała niespodzianka. Postać może mieć maksymalnie 35 lat 😀
Nie mogę już ratować wioski 🙁
Hahaha 😀 Kurła, to muszę pocisnąć bardziej granie, bo za 5 lat też nie będę mógł grać xD
Na rany Chrystusa, zostało mi zaledwie 12 lat by móc zagrać w starego Fallouta kilkanaście razy! 😀
Zawsze można zmienić wiek postaci przy pomocy trainera
A ja zawsze grałem gówniarzem 17-19 lat
Załamałem się. To już nie mogę grać od paru ładnych lat.
Idę się napić.
O kurcze, a planowałem po Nevadzie przejść jeszcze raz F2. Ale mój wiek 🙁
Żeby zapewnić najlepsze wrażenia, my oraz nasi partnerzy używamy technologii takich jak pliki cookies do przechowywania i/lub uzyskiwania informacji o urządzeniu. Wyrażenie zgody na te technologie pozwoli nam oraz naszym partnerom na przetwarzanie danych osobowych, takich jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalny identyfikator ID w tej witrynie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje.
Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na powyższe lub dokonać szczegółowych wyborów. Twoje wybory zostaną zastosowane tylko do tej witryny. Możesz zmienić swoje ustawienia w dowolnym momencie, w tym wycofać swoją zgodę, korzystając z przełączników w polityce plików cookie lub klikając przycisk zarządzaj zgodą u dołu ekranu.
