Spolszczenie

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #5454
  przykrasprawa
  Participant

  Kiedyś dostałem za free Fallouta 1 (i Fo2 i FoT) na GOGu za free, nigdy go nie przeszedłem i teraz zacząłem, pytanie: czy istnieje jakaś sensowna wersja spolszczenia? Niby pobrałem coś co mówiło, że działa z GOGiem i Steamem, ale mam kwiatki typu „You see regał”. Meh.

  #5455
  dm1605
  Participant

  Witam. Jeżeli chodzi o Fallouta 2 to może spróbuj zainstalować z naszego działu download Rozszerzenie Restoration Project 2.3.3 a następnie spolszczenie do niego, znajdziesz je również u nas. Co do Fallout 1 spróbuj tego
  http://www.instalki.pl/gry/download/spolszczenia/Fallout_spolszczenie.html.

  #5456
  Szponix
  Keymaster

  Tutaj masz pełne spolszczenie Fallout 1. Powinno działać na wersjach Steam i GOG.com.
  Powinny być polskie napisy i tekstury. Sprawdzałem przed chwilą z moją wersją ze Steama i wygląda na to, że wszystko działa.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 tygodnie, 5 dni temu przez Szponix. Powód: aktualizacja linka do spolszczenia
  #5459
  przykrasprawa
  Participant

  Sprawdzę za niedługo, aktualnie się wkurwiłem bo zapomniałem, że stare gry nie rozpieszczają graczy i nie ma autosejwów XD

  #5460
  Szponix
  Keymaster

  Faktycznie nie ma, ale (może już to wiesz) klawisz F6 służy jako quick save. Bardzo ułatwia życie, bo można za jego pomocą zapisywać grę nawet co kilka sekund.

  #5461
  przykrasprawa
  Participant

  Nie wiedziałem/pamiętałem. Ostatnio grałem w Fo2 ze trzy lata temu, i w czasie sesji chciałem sobie odnowić wszystkie Folałty. Dzięki, przy da się.

  #9573
  Szakal
  Participant

  To spolszczenie z zasobów strony różni się nieco od tego z Sagi Fallout. Np. przy naszych cechach zamiast „bardzo dobrze”, czy „wspaniale” pisze „super moc”, „hiper moc”, albo „mega”. Skąd ta różnica? Jak skończę Fallouta Nevada to naszła mnie ochota na powrót w znajome rejony, ale nie chciało mi się wyciągać płyty. Dlatego kupiłem F1 na GoG-u i zainstalowałem spolszczenie do niego, potem zainstalowałem Fallout Fixa, a na koniec jeszcze spolszczenie do niego.

  #10498
  Butcher
  Participant

  witam,

  czy spolszczenie z „Tutaj masz pełne spolszczenie Fallout 1.” bedzie działać z edycja: Fallout 1 Fixed Edition?

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.