Ziemie Jałowe – przedłużenie zgłaszania Punktów Programu

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w związku z wiosennym wzmożeniem zainteresowania Ziemiami Jałowymi, wydłużamy termin zgłaszania punktów programu do ostatniego dnia maja tj. 31.05.2011 (wtorek) r. Zainteresowanych twórczą współpracą przy części programowej zapraszamy do zakładki Program. Pamiętajcie, że ogranicza Was jedynie własna wyobraźnia, my natomiast jesteśmy otwarci na każdą propozycję.

Mimo że program jest wciąż na etapie kształtowania, już dzisiaj możemy podzielić się wiadomością o atrakcjach, które na pewno na Ziemiach Jałowych się odbędą.

Od godziny 15.00 w piątek do godziny 16.00 dnia następnego odbywać się będzie Gra Terenowa (więcej informacji w zakładce LARP). Jej efektownym zakończeniem będzie posturoczysta licytacja nagród– za punkty doświadczenia zgromadzone podczas Gry (przyznawane m. in za. klimatyczne odgrywanie postaci, świetne kostiumy, wykonane questy) będzie można powalczyć o atrakcyjne fanty rzeczowe.

W sobotnie popołudnie całkowicie pełną parą rozpoczynamy rywalizacje konkursowe. Przy tej okazji będziecie mogli zmierzyć się w takich konkurencjach, jak strzelectwo wraz z biegiem z przeszkodami, rzut podkową czy bitwa na otuliny. W późnych godzinach nocnych przewidzieliśmy dla Was turniej pokera dla twardzieli oraz wielką imprezę retro-taneczną w postklubie „Jałówki”.

Niedzielny poranek zaczynamy inaczej, bo… intelektualnie. To czas spotkań z naszymi gośćmi (więcej o gościach w zakładce Goście).
W ramach tej inicjatywy przygotowujemy kilka bloków tematycznych, takich jak:

  • komiksowo – ilustracyjny,
  • literacko – kinematograficzny,
  • konwentowy,
  • RPG – owy,
  • muzyczny.

Spotkania te mają zachęcić uczestników do aktywnej i niepowtarzalnej dyskusji odbiorców z twórcami kultury postapokaliptycznej, wymiany poglądów, zdań i opinii, będą inspirować i pobudzać wyobraźnię.

Godziny popołudniowe to czas paneli dyskusyjnych, prelekcji i kolejnych zmagań konkursowych (w tym turnieju HEX’a i prezentacja NS Tactics), trwających aż do godzin nocnych (zalecamy postarać się o wolne na poniedziałek! 😉 ). Trzeba Wam wiedzieć, że o naprawdę interesujące nagrody rzeczowe będzie warto powalczyć.
O godzinie 22.00 rusza szalone postparty, a w jego ramach tańce, hulanki, swawole, grill, kiełbacha i pełna integracja.

Podczas dni konwentowych w wybranych godzinach będzie działa klimatyczna i bardzo postapokaliptycznasala kinowa.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.