Fallout

Fallout 1.5: Resurrection jest już dostępny!

Można już pobierać moda Fallout 1.5: Resurrection. Nasi Czytelnicy na pewno wiedzą, o co chodzi. Jest to fanowska produkcja, wykorzystująca silnik Fallout 2. Mod ten jest niezwykły, bowiem oferuje graczom całkiem nową historię, lokacje i postacie. To tak jakby trzecia cześć oryginalnej serii, którą stworzyli fani.

Wy już moda pobierajcie, ja tylko wspomnę, że Fallout Corner, przy wsparciu Krypty i fanów, zamierza przetłumaczyć tego moda na język polski. Dajcie nam trochę czasu, a sprawimy, że będziecie mogli zagrać w naszym ojczystym języku 😉 .

Oczywiście mod do działania wymaga zainstalowanego Fallouta 2.

Miłego grania!

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

18 thoughts to “Fallout 1.5: Resurrection jest już dostępny!”

  1. Całkiem niemało, drugi dzień siedzę i gra się świetnie , 20 h na pewno , miasta odkryłem, i chyba większość zadań, teraz szukam czy czegoś nie pominąłem (gram po angielsku)

 1. Na czym oni stworzyli tego moda? Dziwi mnie to, ze mimo iż stare fallouty mają duza baze fanów to powstalo tak malo ciekawych modów w porównaniu np do Gothica.

 2. Drogi kolego Szponix.
  Jak wygląda to juz po zainstalowaniu? Tzn czy instalacja 1.5 res. nadpisuje cały Fallout 2 tzn stare pliki zapisu z oryginalnej 2, czy stare “sejwy” są nadal obecne i można je załadować?
  druga sprawa, jeżeli zainstaluje 1.5 to czy cała fabuła z dwójki będzie nadal dostepna a 1.5 będzie tylko rozszerzeniem czy jest to jak piszecie całkowicie inna gra czyli całkowicie bez scenariusza 2?

  1. Resurrection wymienia wszystko. Nie będziesz już miał dostępu do historii z oryginalnego Fo2. Save’y nie będą działały.
   By powrócić do oryginału trzeba na nowo zainstalować grę.

   1. Ressurection to totalna konwersja Fallout 2, ale ten mod akurat ma instalator który nie miesza plików Resurrection z plikami z Fallout 2. Możesz spokojnie zainstalować, grać, a potem usunąć i bez problemów powrócić do gry w oryginalnego Fallouta 2.

 3. Kurcze, właśnie zacząłem zabawę z Fo2 Res.. irytuje mnie zacinająca/zlewająca grafika w sumie na środku ekranu.. strasznie odbija sie to w momencie prowadzenia rozmowy… grafika sie zacina nie pokazuje sie nowe okno dialogowe.. jak w paincie trzeba je “od kolorować” myszką.. miał ktoś taki problem?

  1. Tak się działo w starych Falloutach, jeśli nie miałeś hi-res patcha. Pobaw się trochę narzędziem “Resurrection Configuration”. Spróbuj różne ustawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.