Moderator przedstawia – „The SomeGuy Series”: New Vegas Bounties [Fallout New Vegas]

Witamy ponownie w biuletynie dotyczącym modyfikacji do gier serii Fallout. Na naszym celowniku znajduje się modyfikacja którą można śmiało nazwać [po połączeniu wszystkich trzech części] nieoficjalnym DLC. Mowa o serii „New Vegas Bounties”.

Twórca: SomeGuy2000 [+107 testerów i dubbingerów]
Ilość dialogów: Ponad 3500
Ilość skryptów:  Ponad 500
Czas gry: 10-16 godzin
Język modyfikacji: Angielski, w pełni dubbingowany

W rozwinięciu, opis modyfikacji oraz instrukcja instalacji.

Wielu z zatwardziałych graczy napotykało, zarówno w Fallout 3 oraz Fallout New Vegas oddziały które nas ścigały, czy to za dobre czy złe uczynki. W tej serii przyjdzie nam stanąć po drugiej stronie barykady; sprawdzimy się jako łowca głów dla prywatnej kompanii, dla rządu Republiki a ostatecznie; jako osoba szukająca zemsty za przyjaciela. I to nie za małe sumy pieniędzy…

Historia zaczyna się dosyć niewinnie; usłyszałeś od przejezdnych o pewnej kompanii szukającej najemników którzy potrzebni są by odstrzelić kilku zbrodniarzy grasujących w okolicy. Kapsli nigdy za wiele, dlatego ochoczo idziemy do „biura” o ile można nazwać tak zawalającą się żeliwną budę nieopodal Primm. Mimo tego, jeśli nie odblokowaliśmy większości miejsc na mapie Mojave, czeka na nas ogromna wędrówka za wszelkimi celami; od morderców, zdrajców, pedofili, kanibali przez nawet Bestię robiącą naszyjniki z… przyrodzeń żołnierzy Republiki.

W odróżnieniu od innych modyfikacji, ta seria odznacza się bardzo wysokim poziomem trudności. Każdy z przeciwników jest kimś w rodzaju „mini-bossa” który posiada [w wielu przypadkach] unikalną broń oraz pancerz. Poznajemy też historię i bierzemy w niej udział, ale o jej zakończeniu decydujemy my sami.

INSTRUKCJA INSTALACJI:

Do instalacji modyfikacji potrzebujemy:

  1. New Vegas Bounties, część 1 [NEXUS]
  2. New Vegas Bounties, część 2 [NEXUS]
  3. New Vegas Bounties, część 3 [NEXUS]
  4. Plik konfiguracyjny „The SomeGuy Series” [NEXUS]
  5. NVSE Loader
  6. [OPCJONALNIE] Fallout Mod Manager

Najpierw instalujemy NVSE a następnie moduł FOMM. Po instalacji modułów, instalujemy kolejno Plik Konfiguracyjny [4], zaś po tym kolejno części modyfikacji. UWAGA! Kolejne części New Vegas Bounties instalujemy PO przejściu poprzedniej! [Przechodzimy Część 1, instalujemy Część 2].

Avatar

Drako_Schiffer

23 letni student Bezpieczeństwa Narodowego, ekonomista z przypadku oraz pasjonat militariów i historii IIWŚ. Fan serii Fallout który zaczął przygodę w wieku 7 lat.

2 thoughts to “Moderator przedstawia – „The SomeGuy Series”: New Vegas Bounties [Fallout New Vegas]”

  1. Spolszczenie niestety dotyczy I części modyfikacji, i dodatkowo, było robione pod prywatny użytek. Jeśli tylko uda mi się ogarnąć sposób spolszczania modyfikacji na silnikach Bethesdy, zajmę się oficjalnie spolszczeniem wszystkich trzech części.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.