Moderator Przedstawia – Fallout: New Vegas [cz. III]

Dobry czołem falloutowicze po długim czasie rozłąki! Witamy w kolejnym rozdziale „Moderatora”; artykuł ten poświęcony jest szczególnie większym modyfikacjom dzięki którym dobijemy kilka-kilkanaście godzin do zapisu. UWAGA; modyfikacje mogą zajmować od 300 MB aż do ponad 1 GB [nie licząc różnych dodatków] co może spowodować że na wolniejszych komputerach płynność gry może drastycznie spaść; warto obejrzeć czy nie mamy powłączanych niepotrzebnych modyfikacji! Kolejna część poświęcona Fallout: New Vegas.

 

P.S.: Macie na myśli jakieś modyfikacje? Potrzebujecie poradnika? Piszcie śmiało na naszej stronie bądź w komentarzach!

1. Beyond Boulder Dome [BBD]

Typ modyfikacji: Nieoficjalne DLC, nowe bronie, nowe pancerze, nowi towarzysze, nowy teren, questy
Język: Angielski
Stan: Ukończone
Autor: rjhelms84
Poziom trudności: Bez zmian
Pobieranie: [Strona]

Modyfikacja dodająca od 2 do 8 godzin rozgrywki; dodaje ona nowych towarzyszy [3-4], nowy teren do odkrycia, nowe bronie, nowe pancerze oraz intrygującą tajemnicę do odkrycia ukazującą brutalne oblicze łamiące nasze spostrzeganie postapokaliptycznego świata. Niestety [ale co to za problem dla Kuriera?], nowy świat jest przepełniony niebezpieczeństwami i zagadkami, więc będziemy zmuszeni do kombinowania i myślenia nad rozwiązaniami problemów.

2. Ulysses Companion Mod

Typ modyfikacji: Nowy towarzysz
Język: Angielski
Stan: Ukończone
Autor: Cirosan
Poziom trudności: Brak
Pobieranie: [Strona]

Dwóch kurierów przeciwko szeptom Starego Świata. Pomyślał o tym Cirosan który dostosował Ulyssesa tak by mógł być naszym towarzyszem. To co wyróżnia go na tle innych towarzyszy to dostosowane kwestie dźwiękowe stworzone z jego jednostajnego, złowrogiego tonu innych opcji dialogowych; dzięki czemu nie powinniśmy zaznać pustki podczas rozmowy z nim. Warto też dodać że posiada ogromne umiejętności wyróżniające go na tle towarzyszy z podstawki.

3. Nipton Rebuildt

Typ modyfikacji: Lokalny sandbox
Język: Angielski
Stan: Ukończone
Autor: Jokerine
Poziom trudności: Brak
Pobieranie: [Strona]

Ej, kto by nie chciał doprowadzić do ożywienia miasta-widma które napotykamy praktycznie na początku rozgrywki? A przy tym nieco zarobić przy dobrych wiatrach? Dla ludzi chcących zostać domatorami; macie szansę odbudować z powrotem Nipton i zasiedlić je. Wiadomym jest że im więcej ludzi tym większe wpływy do kasy miasta, a przy okazji można wybudować kasyno, sklepy, nowe domki czy wynająć hotel dla przejezdnych z czego także przychodzą zyski.

4. Project Brazil

Typ modyfikacji: Nowa historia, nowy świat, nowy ekipunek
Język: Angielski
Stan: W budowie
Autor: Thaiauxn
Poziom trudności: Wysoki
Pobieranie: [Strona]

Nie mam pojęcia dlaczego Project Brazil nie został przedstawiony w spisie modyfikacji. Historia alternatywna zaczynająca się nieco przed postrzałem Kuriera; dzięki modyfikacji poznamy nową historię i nową Kryptę, toczącą się w niej rywalizację dwóch skrajnie nastawionych grup oraz dramat głównego bohatera/bohaterki spowodowany tym konfliktem którego efektem jest wyjście na bezlitosne Pustkowia. UWAGA! To dopiero pierwsza instancja; kolejne są w produkcji i niosą ze sobą poprawki do terenów Pustkowii a także masę zadań których zabrakło w tej wersji.

5. DUST

Typ modyfikacji: Konwersja świata, zwiększenie realizmu, nowe bronie i pancerze
Język: Angielski
Stan: Zakończony [wersja 2]
Autor: naugrim04
Poziom trudności: Ekstremalny
Pobieranie: [Strona]

Teraz wisienka na torcie jeśli chodzi o konwersję totalną; DUST Survival Simulator przybliża graczom prawdziwe Pustkowia, takie jakie powinny być. Pełne bezlitosnych stworzeń, maruderów zabijających dla jedzenia, a najbardziej; pełne ofiar. Amunicji zawsze będzie brakować, drastycznie zawyżono wymagania broni, zmniejszono zdobywane XP, oraz istnieją bazowe potrzeby dla naszego bohatera. Rzecz jasna zdobycie jedzenia które nie powodowałoby świecenia w ciemnościach jak na lekarstwo. A propo lekarstw; tych także brakuje. Modyfikacja specjalnie dla tych którzy szukają wrażeń i wyzwań.

Drako_Schiffer

23 letni student Bezpieczeństwa Narodowego, ekonomista z przypadku oraz pasjonat militariów i historii IIWŚ. Fan serii Fallout który zaczął przygodę w wieku 7 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.