Fallout of Nevada

Pierwsza poprawka do spolszczenia Fallout: Nevada

Jeśli ktoś z Was czekał na lepszą wersję spolszczenia do Fallout: Nevada, to się doczekał. Ja przetłumaczyłem wszystkie brakujące pliki, a Cubik poświęcił swój czas, żeby poprawić sporą część plików, które były gotowe na premierę spolszczenia.

W skrócie – poprawiona wersja zawiera już spolszczone wszystkie pliki dialogów, a wiele z tych dialogów zostało przeczytanych jeden po drugim, od początku do końca, by nanieść poprawki.

Spolszczenie do Fallout: Nevada
Spolszczenie do Fallout: Nevada
nevada-pl.zip
Version: 1.1.0
2.3 MiB
1239 Downloads
Szczegóły

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

11 thoughts to “Pierwsza poprawka do spolszczenia Fallout: Nevada”

 1. Pięknie.

  Czy pliki odpowiedzialne ze dialogi postaci mogły crashować grę do pulpitu? W New Reno babeczka od Klubu Nocnego miała error w polu tekstowym i gra się bugowała.

    1. ale za to jest plejada postaci z 2jki, mamy kryptopolis i gecko które wyglądają jak w 2jce, no i Vegas, które nie przypomina tego z new vegas, ale jest super, nie mogę przestać

     1. New Vegas… aż przypomina mi się niespełniony projekt Van Burrena na silniku Fallouta2 autorstwa Hexera, szkoda że projekt zamrożony definitywnie….

  1. Kilka dialogów miało niektóre linie po rosyjsku, o ile dobrze pamiętam, to w jednym była totalna kaszanka, mogło to powodować crash gry. Czy to była z klubu nocnegoz Reno to nie przypomnę sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.