Awaken - mod do Fallout Tactics

Awaken – mod do Fallout Tactics do pobrania u nas

Pierwsza wersja moda Awaken została wypuszczona w roku 2003. Od teraz możecie ją pobrać także z naszego serwisu. Podziękować możecie Cubikowi, który wrzucił pliki na nasz serwer.

Ponieważ Awaken stworzyli Polacy, udostępniamy Wam wersję w naszym rodzimym języku. Nie ma potrzeby aplikowania żadnych spolszczeń.

Awaken to modyfikacja do Fallout Tactics. Jest ona modem fabularnym, przeznaczonym do gry w trybie jednoosobowym. Akcja gry rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach znanych z Fallout 1. Na pustkowiu pojawia się nowe niebezpieczeństwo. Z pozoru słabe ghule, jednoczą się i postanawiają zaprowadzić swoje porządki. Postać gracza jest jedyną nadzieją na zachowanie starego ładu.

Moda możecie pobrać z działu Download lub klikając poniższy przycisk.

FT: Awaken
FT: Awaken
awaken_1_4.exe
Version: v1.4 PL
140.5 MiB
1492 Downloads
Szczegóły

Poza modem, znajdziecie u nas także łatkę do polskiej wersji. Tak jak w przypadku samego Awakena, wystarczy użyć poniższego przycisku.

FT: Awaken - patch
FT: Awaken - patch
Awaken_patch_v1.41d.zip
Version: v1.41d PL
10.4 MiB
675 Downloads
Szczegóły

Łatka autorstwa Cubika poprawia błędy i balans. Poza tym optymalizuje nieco moda.

Weterani gry w Fallout pewnie w Awaken już grali. Jeśli nie, to teraz możecie go szybko i wygodnie pobrać od nas. Nowi fani serii mają za to szanse zapoznać się z dziełem dawnej polskiej sceny Fallout.

Alternatywny link pobierania:

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

6 thoughts to “Awaken – mod do Fallout Tactics do pobrania u nas”

  1. Aż se ściągłem jeszcze roz :). Na wszelki wypadek, bo już nie pamiętam w jakiej wersji jest moja instalka. Malutki tip ode mnie: przejście ostatniej lokacji w trybie real-time pozwoli Wam uniknąć ewentualnych problemów technicznych, które mogą wystąpić (choć nie jest to regułą) podczas gry w trybie turowym.

  2. Obawiam się, że gdy robiłeś testy moda, to miałeś go już w wersji 1.41d, bo istnieje ona od chyba 2011r. Ale ściągnąć, nawet ponownie, możesz :).
    W jesienno-zimowe wieczory, mam nadzieję, że w końcu przysiądę do zrobienia kolejnych poprawek itp. Nabieram po prostu apetytu i myślę, że będzie więcej czasu.

  3. Grałem, sporo wspomnień i memów z przełomu lat 90 i nowego millenium, w tym Huta 99. Wtedy takie rzeczy w wiadrach mi dostarczali znajomi bo neostrada jeszcze wtedy nie dotarła do mojego wygwizdowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.