The Outer Worlds

Graj przez miesiąc w The Outer Worlds, płacąc 4 zł

Zazwyczaj staram się nie robić offtopu i nie pisać o rzeczach niezwiązanych z Falloutem. W tym wypadku czuję się jednak usprawiedliwiony, bowiem The Outer Worlds już zostało okrzyknięte duchowym następcą Fallout: New Vegas.

Jeśli chcecie zagrać w tego cRPG od Obsidianu, musicie wyłożyć ok. 250 zł. Poza tym wersja na PC jest dostępna tylko na Epic Store. Teoretycznie.

Proponuję skorzystać z usługi udostępnionej niedawno przez Microsoft, która polega na tym, że posiadacze PCów z Windows 10 mogą skorzystać z Xbox Game Pass for PC.

Kiedy już uruchomicie usługę, będziecie mieli możliwość wykupienia abonamentu za 4 zł na jeden miesiąc (cena promocyjna – normalnie jest to ok. 20 zł za miesiąc). Ten czas powinien wystarczyć na przejście gry.

Gram obecnie i muszę powiedzieć, że ta najnowsza produkcja Obsidianu wygląda bardzo dobrze. Skoro Bethesda nie potrafi dostarczyć porządnego Fallouta, trzeba sobie radzić produktami falloutopodobnymi.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

6 thoughts to “Graj przez miesiąc w The Outer Worlds, płacąc 4 zł”

 1. Gra niemal idealna, choć krótka, to starannie wyważona i trzyma do końca, ani trochę nie nudząc 🙂
  Co bym zmienił? Niektóre statystki, np pod Cechą “ukrywanie”, są 3 skille takie jak, skradanie (logiczne), ale już otwieranie zamków i hakowanie? Zmieniłbym.
  Idąc dalej, Moon man – maskotka spacer’s choice jest idealnym odpowiednikiem Vault-boya. Po prostu widzę go przy każdym skillu, czy perce jak ładnie oprócz opisu tekstowego dopełniałby grafiką co trzeba 🙂
  Reszta to już pierdoły takie jak 3 osobowy tryb, czy jakiś fizyczny interfejs noszony na ramieniu ala pib-boy 😉 Zmieniłbym jeszcze tryb supernova, bo nie rozumiem jak realizmu ma dodawać to, że możemy spać tylko na swoim statku, nie ważne, że mamy wynajęty pokój w jakiejś osadzie.

  1. Chyba pozostaje kupić na Epic Store. Ewentualnie poczekać do następnego roku, aż będzie na Steamie.

   Ten myk z Game Passem dostępny jest tylko dla Win 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.