Niedoskonała przyszłość

Ustalamy cechy postaci

Niedoskonała przyszłość to już trzecie zadanie. Masz teraz 16 lat. W tym wieku każdy mieszkaniec Krypty przechodzi test KOZA – Kompleksowa Ocena Zdolności Adaptacyjnych. Krótko mówiąc – zdeterminuje kim będziesz w przyszłości.
Zacznie się od rozmowy z ojcem. Wypytaj go o tyle rzeczy ile chcesz. KOZE tak, czy siak będziesz musiał napisać. Gdy skończysz gadać z tatą, będziesz musiał się skierować do klasy. Po drodze pewnie trafisz na Butcha i jego „gang” zaczepiający Twoją przyjaciółkę. Ja postanowiłem skopać im tyłki . Sprowokuj Butcha, a gdy wszyscy Cie zaatakują, skup się tylko na nim i bij ile się da! Kiedy dostanie swoje odwoła resztę i pójdą sobie. Zostałeś bohaterem dnia… Szkoda tylko, że bez nagrody.

No nic – idź do klasy, porozmawiaj z nauczycielem (nazywa się Brotch) i usiądź w pierwszej ławce po prawej. Test nie rozpocznie się póki nie usiądziesz!

Teraz musisz odpowiedzieć na 10 pytań. Naprawdę nieważne jak odpowiadasz – po teście i tak będziesz mógł ustalić wszystko wg swojego „widzi-mi-się”. Gdy skończysz, podejdź do nauczyciela i porozmawiaj. Powie Ci, jaka będzie Twoja przyszła rola w Krypcie, a po rozmowie pojawi się ekran z umiejętnościami.

Jak pewnie zauważyłeś, automatycznie zaznaczyło Ci trzy ulubione umiejętności (nazywają się tagami), wg tego, jak odpowiadałeś. Jeśli się z tym nie zgadzasz, to po prostu je odznacz i zaznacz inne. Gdy ustalisz wszystko, jak chcesz – wyjdź z klasy. Czeka Cię kolejny przeskok w czasie… I tym razem zabawa zaczyna się na serio…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.