Fallout 4 concept art #1

Morze Blasku

Musisz udać się na teren zwany Morzem Blasku, by odnaleźć doktora Virgila – naukowca, któremu udało się uciec z Instytutu.

Odszukaj Virgila na Morzu Blasku

Ponieważ teren jest bardzo skażony, umrzesz po kilku minutach bez odpowiedniej ochrony. Możesz użyć masy medykamentów chroniących przed promieniowaniem lub stroju ochronnego. Polecam tę drugą opcję. Zapewne masz już niejeden pancerz wspomagany. Dają one świetną ochronę przed promieniowaniem. By oszczędzić rdzeń fuzyjny, odkryj miejsce o nazwie Brzeg Morza Blasku w zwykłym pancerzu, a później wróć tam w pancerzu wspomaganym. Podczas szybkiej podróży rdzenie fuzyjne się nie zużywają.

Na tym nieprzyjaznym terenie musisz uważać na Szpony Śmierci. Czują się tu doskonale, a spotkanie z więcej niż jednym może się dla ciebie źle skończyć. Twoimi przeciwnikami będą też radskorpiony. Nie są one aż tak trudne do pokonania, jak szpony, ale to nadal wyzwanie. W przypadku radskorpionów celuj w pysk. Jest bardzo delikatny.

Po dość długim spacerze trafisz do Krateru Atomu. Musisz porozmawiać z Izoldą. Zdradzi ci ona miejsce pobytu Virgila. Informację tą uzyskasz dzięki skutecznemu testowi na retorykę lub po prostu mówiąc, że szukasz Instytutu.

Mamy lokalizację jaskini na mapie, więc ruszamy w dalszą podróż. Twoim celem jest skalna jaskinia.

Po wejściu do niej zobaczysz kilka wieżyczek. Nie atakuj ich! Nic ci nie zrobią. Po prostu wejdź wgłąb. Virgil okazuje się być super mutantem. Wytłumacz mu, że Kellogg nie żyje, a ty chcesz się dostać do Instytutu, by ratować syna. Virgil obmyśli plan. Będziesz musiał upolować Łowczego – elitarnego syntka, zaprojektowanego w jednym celu: zabijanie. Z jego głowy wyciągniesz chipa, który pozwoli ci uruchomić teleport do Instytutu.

Po zakończonej rozmowie zadanie dobiegnie końca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.