Fallout 4 concept art #1

Myśliwy czy ofiara?

Zadanie aktywuje się automatycznie po ukończeniu Morza Blasku.

Udaj się do ITW

Musisz zdobyć chip z głowy Łowczego. Virgil uznał, że najprościej będzie jakiegoś znaleźć w ruinach ITW. Udaj się tam. Dobrym pomysłem może być skorzystanie z pancerza wspomaganego.

Na miejscu twój Pip-Boy powinien wykryć sygnał łowczego. Użyj radia, by się do niego dostroić. Od tej chwili na interfejsie zacznie się wyświetlać moc sygnału wyrażona w procentach. Czas na zabawę w ciepło-zimno. Idź tak, by sygnał stawał się mocniejszy. Powinieneś trafić do Greenetech Genetics.

Zabij łowczego

Wiemy, że łowczy ukrywa się w kompleksie. Trzeba wejść do środka i go zabić. Oczywiście syntek nie czeka na nas grzecznie przy wejściu. Trzeba się do niego przejść. Po wejściu skręć w prawo, by schodami wejść na piętro. Okazuje się, że na łowczego polują też Strzelcy. Nie będą do ciebie przyjaźnie nastawieni. Drogę do łowczego musisz przejść po ich trupach. Nie ma tu dużej filozofii i jakichś specjalnych łamigłówek. Idziesz przed siebie i zabijasz. Jeśli napotkasz jakiś terminal, spróbuj za jego pomocą wyłączyć wieżyczki, itp. Ostatecznie powinieneś dojść do windy.

Idź za wskaźnikiem. W końcu trafisz na łowczego. Trzyma jako zakładników kilku strzelców. Zacznie się walka. Syntek używa Stealth-Boy’a. Walka będzie ciężka, ale jeśli jesteś w pancerzu wspomaganym, nie niemożliwa do wygrania. Po zabiciu łowczego, zabierz chip z jego ciała. Zadanie się zakończy.

Zanim opuścisz ten teren, przeszukaj dokładnie pomieszczenie, w którym był łowczy. Znajdziesz tam Grubasa. Dodatkowo masz szansę uwolnić dziewczynę-syntka – K1-98, na którą polował łowczy. Drzwi pomieszczenia, w którym się znajduje otwiera terminal, a hasło do niego znajdziesz w skrzynce na narzędzia, pod schodami.

Za pomocą tego samego terminalu, który służy do uwolnienia dziewczyny, uruchomisz windę, która umożliwi szybsze wyjście z kompleksu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.