Dzyń Dzyń

Zadanie Dzyń Dzyń rozpoczynasz w momencie, gdy trzeba udać się do Kasyna The Tops na spotkanie z Bennym. Drogę masz zaznaczoną na mapie, więc pora ruszać w drogę do Nowego Vegas. Droga do samego Kasyna jest trochę kręta. Najpierw musisz wejść przez Wschodnią Bramę Freeside. Po wejściu do Freeside miej się na baczności. To nie jest miłe, przytulne miasto. Nie zdziw się, jeśli w biały dzień zaatakuje Cie od czasu do czasu bandzior. W końcu dotrzesz do niebieskiego furgonu, który stanowi Drzwi do Freeside.

Z wejściem na Strip może być problem. Potrzebujesz albo paszportu, albo 2000 kapsli. Jeśli masz wysoką Naukę też dasz radę wejść, bo strażnikiem jest tylko robot. Załóżmy, że posiadasz ani wystarczającej gotówki, ani nie jesteś ścisłowcem. Pozostaje paszport. Zdobędziesz go zyskując przychylność Króli. Szczegóły opisałem w zadaniu G.I. Blues.

Gdy znajdziesz się już na Stripie, do zadania zostanie dodane polecenie przeszukania tej części Nowego Vegas, w celu znalezienia Benny’ego. Po to tu jesteśmy.

Wejdź głębiej w Strip, a trafisz na kasyno The Tops. Po wejściu do kasyna zostaniesz zmuszony do oddania broni.

W kasynie znajdziesz w końcu Benny’ego, który będzie nieźle zaskoczony Twoją obecnością. Nie będzie jednak chciał rozmawiać na widoku i zaproponuje spotkanie w apartamencie prezydenckim. Dostaniesz też od niego klucz.

Gdy tylko pojawisz się w jego pokoju, aktywuje się zadanie Dzika karta: as w rękawie.

Uwaga! Można oczywiście zabić Benny’ego już podczas wykonywania zadania Dzyń Dzyń. Wtedy zadanie zostanie natychmiast zostanie zaliczone, a Ty wejdziesz w posiadanie Platynowego Sztonu i nie trzeba będzie po niego płynąć do obozu Cezara. By zabić Benny’ego, zaatakuj go w kasynie, namów na spotkanie w jego pokoju, albo przekonaj, by przyszedł osobiście porozmawiać z Tobą w apartamencie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.