Zadania Pana Tak

DZIKA KARTA: AS W RĘKAWIE

Zadanie aktywuje się podczas wykonywania zadania Dzyń Dzyń, gdy pojawisz się w apartamencie prezydenckim. Musisz przeszukać pokój Benny’ego. Żeby się do niego dostać najpierw przeżyj przygotowaną na Ciebie zasadzkę. Jeśli dasz radę otworzyć zamek wymagający umiejętności Otwieranie zamków 50, znajdź sejf i go otwórz. W środku znajdziesz broń. Będzie potrzebna, bowiem gdy tylko zbliżysz się do interkomu, okaże się, że Benny Cię oszukał. Wpadniesz w zasadzkę.

Po zabiciu ochroniarzy, przeszukaj ich ciała, a znajdziesz klucz do pokoju Benny’ego. Żeby się tam dostać musisz użyć windy na trzynaste piętro. W miejscu do którego prowadzi Cię wskaźnik, znajdziesz robota Pana Tak. Musisz go wypytać o wszystko, co tylko się da.
W tym momencie zakończy się to zadanie, jak i poprzednie – Dzyń Dzyń.

Rozmowa z robotem aktywuje trzy następne zadania:

4 komentarzy na temat “Zadania Pana Tak”

  1. Mam problem z misją Dzika Karta:Zmiana w Zarządzie w Fallout New Vegas
    A mianowicie każą mi zdobyć Platynowy Szton ale nie mohe tego zrobić ponieważ Benny jest u Legionu a ja mam z Legionem popsute stosunki. Co mam zrobić?

  2. A ja mam inny problem. W tej misji wszystko zrobione, ide do Obozu Legata a tam nie ma przejścia z tamą. Zamknięta brama. Securitrony stoją a ja nie moge wejść. Co zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.