Koło fortuny

W południowo-zachodniej części Camp Searchlight znajdują się resztki kościoła. Jeśli przeszukasz teren, w rogu znajdziesz klapę, która prowadzi do Magazynu RNK. W środku spotkasz Poszukiwaczy, którym dowodzi Logan. Gdy zapytasz go, jak możesz pomóc, bardzo uprzejmie poprosi, byś poszukał w komputerze informacji na temat tego, gdzie znajdują się kombinezony przeciw promieniowaniu.

Komputer jest zabezpieczony przeciętnym hasłem. Sprawdź wszystkie wpisy i ponownie porozmawiaj z Loganem. Zadanie się rozpocznie.

Według danych z terminalu, kombinezony znajdują się w Nipton. Musisz porozmawiać z Boxcars’em. Znajdziesz go w sklepie wielobranżowym. Wyśle Cię do jaskini na północny-wschód od miasta. Jaskinia z ukrytymi zapasami jest zamknięta przeciętnym zamkiem. Musisz go otworzyć, żeby kontynuować zadanie. W jednej ze skrzyń znajdziesz Paczkę kombinezonów. Można wracać do Logana.

Szukamy sprzętu

Poszukiwacze ubiorą kombinezony, a Ty dostaniesz klucz. Musicie się udać do pobliskiego Posterunku policji. W środku szukaj wszystkiego, co ma w nazwie „RNK”.

  • w jednej z cel, na podłodze leży pistolet maszynowy
  • na biurku w pokoju z dużą ilością komputerów jest pistolet
  • części radio są w jednym z biurek ustawionych w półokrąg i jednym z trzech ustawionych w rogu
  • w pobliskich biurkach są części komputerowe
  • w pomieszczeniu wyglądającym na zbrojownie znajdziesz granatnik i granaty

Po znalezieniu wszystkich rzeczy, porozmawiaj z Loganem. Dostaniesz klucz do Posterunku straży pożarnej. Udaj się tam, mając na uwadze wysoką radiację. W środku znajduje się Królowa Radskorpionów. Zaatakuje, gdy tylko wejdziesz. Jeśli to wielkie bydle zabije Logana, zadanie się zakończy.

Użyj drzwi prowadzących na piętro budynku. Tam musisz ponownie szukać rzeczy RNK. Działaj szybko, bo promieniowanie jest duże.

  • w pierwszym pokoju po prawej znajdziesz części komputerowe w dwóch workach
  • w kuchni na stole leży pistolet
  • w biurze znajdują się dwa granaty i pistolet maszynowy

Oddaj rzeczy Loganowi. Zadanie się zakończy, a Ty zostaniesz zaatakowany. Poszukiwacze widocznie nie lubią się dzielić łupami…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.