Poborca długów

Francine Garret z Atomic Wrangler na Freeside chce, byś odebrał długi od trzech osób. Trzeba znaleźć pannę Jane, Santiago i Grecksa.

Ja najpierw znalazłem pannę Jane, a to dlatego, że była akurat w tej samej części Freeside, co kasyno Atomic Wrangler. Jeśli nie masz ani Retoryki, ani Handlu na wystarczającym poziomie, kobieta opowie Ci o jej karawanie, która została zaatakowana przez ogromne gryzonie. Zaznaczy jej położenie na mapie, oznajmi, że możesz zabrać wszystko, co tam znajdziesz i odejdzie. Pójdź i sprawdź, co z tą karawaną – przecież nie będziesz wykładał kasy ze swojej kieszeni. Jeśli zjawisz się we wskazanym przez nią miejscu, znajdziesz Jaskinię kwiatów Broca. W jaskini żyją Szkodniki niebywałych rozmiarów, które przypominają… coś. Nie są wymagającymi przeciwnikami, a poza tym prawdopodobnie nie spotkasz się z żadnym idąc prosto do karawany. W ciele martwego bramina znajdziesz ponad 250 kapsli. Przynajmniej Jane nas nie oszukała.

Santaigo będzie starał się wymigać, twierdząc że jest tu VIPem i nikomu nie musi nic oddawać. Albo podziałasz na niego swoim talentem mówcy, ale trochę przyciśniesz. Żadna filozofia – chodzi tylko o to, żeby oddał kasę.

Z Ghulem Grecksem pójdzie najłatwiej. Odda kasę prosząc, żeby go nie bić. Z kompletem zebranych długów można wracać do Francine.

Szukamy Caleba

Po oddaniu długów zostaniesz poproszony o jeszcze jedną przysługę. Masz dostać się na Strip i znaleźć tam Caleba McCaffery’ego. Gość ma być martwy, a Ty jako dowód jego śmierci masz dostarczyć jego kapelusz i jak największą część kapsli, które ukradł.

By dostać się na Strip musisz wykazać się dużym majątkiem, umiejętnością nauki, albo posiadać paszport. Sposób zdobycia paszportu został opisany w zadaniu G.I. Blues.

Caleb znajduje się niedaleko miejsca, w którym się pojawisz po wejściu na Strip. Oczywiście są dwa wyjścia. Albo go zabijesz i weźmiesz kapelusz, albo za pomocą Retoryki (40) przekonasz go, żeby sam Ci oddał okrycie głowy.

W nagrodę dostaniesz 150 kapsli i narożny pokój w kasynie na własność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.