Will Ciołek

Podczas przechadzek po Stripie natrafisz na małżeństwo Phebus. Ethel opowie Ci, jak to jej mąż uparł się i nie opuści tego miejsca dopóki nie zobaczy, jak Heck Gunderson nie płaci za swoje złe uczynki.

Musisz posiadać co najmniej 7 punktów Percepcji, by wyciągnąć od Waltera coś więcej na temat Heck’a. Posiadając 75 punktów Retoryki odwiedziesz go od zamiaru mszczenia się na Heck’u. Jeśli nie masz tak wysokiej Retoryki, lub nie lubisz pokojowych rozwiązań, zaoferuj pomoc.

Masz dowiedzieć się, czego Heck poszukuje w kasynie Ultra-Luxe. Heck będzie prawdopodobnie siedział przy barze. Jeśli nie, niech doprowadzi Cię do niego kompas.

Podczas rozmowy z Heck’iem skłam. Początkowo się obrazi, ale później opowie Ci o zaginionym synu. Zaproponuj pomoc, a aktywujesz zadanie Poza mięchem. Wytyczne z obecnego zadania każą Ci wrócić do Waltera i zdradzić mu przyczynę pobytu Heck’a w kasynie.

Po raz kolejny masz wybór między pokojowym rozwiązaniem, a zabiciem Heck’a. Jeśli masz Handel na poziomie 80 punktów możesz zażądać 500 kapsli za zlikwidowanie tej dwójki. Posiadając 90. Handlu zarobisz już 1000 kapsli.

Przypominam, że nie trzeba zabijać Heck’a i jego syna. Można zdać test na Retorykę (75) i wybić Walter’owi pomysł morderstwa z głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.