Wizjer na zaślepkę

To zadanie można aktywować po zakończeniu Pod osłoną mroku. Jeśli chcesz je dostać bezpośrednio po zakończeniu wspomnianego zadania, musisz wyjść z bunkra i z powrotem wrócić do Starszego. Gdy zapytasz Starszego McNamara, czy możesz wstąpić do Bractwa Stali, ten zleci Ci podłączenie zdalnego nadajnika do sprzętu radiowego na Czarnej Górze. Dobrze jest przy okazji wykonać zadanie Szaleństwo, szaleństwo.

Cała zabawa polega generalnie na na wykańczaniu Super Mutantów. Będziesz się na nie natykał przez całą drogę w górę. W końcu trafisz do stacji nadawczej. Twoim celem jest budynek antenowy. Musisz wejść do środka, wyjść drugimi drzwiami, podnieść klucz spod schodów (jeśli nie robiłeś zadania Szaleństwo, szaleństwo i wejść do pokoju na piętrze. I znowu – jeśli nie robiłeś wspomnianego zadania będzie tam Tabitha. Możesz ją zabić, albo pozbyć się w inny sposób, opisany we wspomnianym zadaniu.

Wystarczy podejść do konsoli i zainstalować nadajnik od Starszego. Gdy nadajnik znajdzie się na miejscu wracamy do bunkra.

Nagroda jest wspaniała – pancerz wspomagany, razem z hełmem i szkolenie w posługiwaniu się nim. Dodatkowo uzyskasz dostęp do zbrojowni Bractwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.