Wyssij mnie do sucha

W Thorn spotkasz Czerwoną Lucy, gdy zaczniesz się do kobiety przystawiać, ta stwierdzi, że mówisz jak łowca i musisz udowodnić, że naprawdę nim jesteś.

Całe zadanie polega na zbieraniu dla niej jaj różnych stworzeń. Każde następne zlecenie jest trudniejsze. Jeśli posiadasz już wystarczającą ilość któregoś rodzaju jaj, możesz je przekazać kobiecie i tę część zadania mieć z głowy. Oczywiście jaja można zdobyć w innych miejscach, niż te, które poleca odwiedzić kobieta, ale ja skupię się na nich.

Na początek trzeba udać się do Krypty 22 i przynieść stamtąd jaja modliszki. Sposób poruszania się po tej Krypcie został opisany w zadaniu Na zielonej trawce. Musisz się dostać na poziom Produkcja żywności. Tam w odnodze jaskini znajdziesz jaja. Wracaj z nimi do Lucy.

Nadeszła kolej na znalezienie jaj Radskorpiona. Trzeba ich szukać w okolicach Goodsprings. Tutaj zadanie jest o tyle ułatwione, że nie trzeba nigdzie błądzić. Po prostu idziemy w miejsce wskazywane przez kompas, zabijamy Radskorpiony i bierzemy jaja.

Tym razem musimy poszukać jaj Ognistych Gekonów. Jaja znajdują się w Jaskini Bootjack, która nie jest zaznaczona na mapie.. Po prostu przenieś się w najbliższe znane miejsce i resztę drogi pokonaj na piechotę.

Po jaja Nocnych Łowców udamy się w okolice Bitter Springs. Musisz znaleźć Jaskinię Bloodborne. Najszybsza droga do jaj to skręcenie w lewo zaraz po wejściu i zeskoczenie na dół. Tuż za prowizorycznym obozem znajdują się jaja strzeżone przez Legendarnego Nocnego Łowce. Jako, że wyczuje on Cie szybciej niż pozostałe osobniki, postaraj się odciągnąć go od reszty i zabić.

Czas znaleźć jaja Kazadorów. Jeśli już się z nimi spotkałeś, wiesz że to twarde bestie. Po jaja udaj się w okolice Red Rock. Jeśli będziesz starał się zabijać Kazadory po kolei, nie szarżując za bardzo, powinno pójść dość łatwo. Obok jaj znajdziesz ciało Super Mutanta z Grubasem i ładunkiem C-4.

Ostatnia próba dotyczy zdobycia jaj Szpona Śmierci. Lucy poda Ci dwie lokacje. Moim zdaniem jaja łatwiej jest zdobyć w Kamieniołomie Rozdroże. W Jaskini Dead Wind spotkasz Legendarnego Szpona Śmierci, który jest największym sukinkotem na Pustkowiu. Końcowy boss, Legat, nie może się z nim równać. Nawet w Kamieniołomie jaja strzeże potężna Matka Szponów Śmierci.

Gdy Lucy dostanie ostatnią dostawę jaj, zadanie dobiegnie końca. Nagrodą za jego wykonanie, oprócz doświadczenia i pieniędzy, które dostawałeś za każde jajka, jest możliwość przespania się z Lucy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.