UncleMroowa rozprawia się z Fallout 4

Znany i lubiany Mroowa nakręcił wreszcie filmik, w którym rozkłada na czynniki pierwsze najnowszego Fallouta. Całość trwa ponad 36 minut. Oczywiście oprócz narzekania jest też trochę pochwał, jednak stanowią one tę „mniejszą połowę”.

Ogólnie odniosłem wrażenie, że opinia autora filmiku znacznie pokrywa się z tym, co napisano w naszej recenzji Fallout 4.

Zapewne niektórzy z Was zadają sobie pytanie: po co oglądać takie rzeczy, tyle czasu po premierze gry. Ano, czasami miło jest posłuchać kogoś, kto potrafi swoją opinię dobrze uargumentować.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

3 komentarzy na temat “UncleMroowa rozprawia się z Fallout 4”

  1. Szponix nieuku, jak ty możesz pisać „mniejsza POŁOWA”? Aż oczy krwawią… połowy zawsze są równe xD
    I weźcie już nie płaczcie nad nowymi Falloutami, skoro jesteście dziećmi, którzy od lat 90 grają cały czas w te same pixelowe gówno-gry i zatrzymali się w rozwoju…

    1. Przecież właśnie dlatego napisałem „mniejsza połowa” w cudzysłowie, żeby było wiadomo, że to określenie użyte żartobliwie. Zdawało mi się, że to oczywiste 😉

    2. Matematyczka: „Ile razy ma wam powtarzać, głąby, że nie ma większej i mniejszej połowy! Obie połowy ZAWSZE są równe! Ale co ja będę sobie język strzępić, skoro i tak większa połowa z was nie zrozumie…”

      Autentyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.