Fallout Tactics: BoS

Fallout Tactics: Darkfall mod (DEMO)

Do działu Download wrzuciłem demo moda Fallout Tactics:Darkfall utworzonego wiele lat temu przez, niestety już nieistniejącą, polską fanowską grupę moderską Vault-Tec Gamers, która około 17 lat temu stworzyła swojego pierwszego moda FT:Awaken.

Darkfall miał być nową totalną konwersją, podobnie jak Awaken, bazującą lub nawiązującą do Fallout1 i dającą około 30 godzin wyśmienitej, uczciwej i soczyście falloutowej historii.

Gracz steruje mieszkańcem miasteczka Forsayth, które znajduje się w centrum przedwojennej aglomeracji. W tej chwili pracujemy jako zwykły najemnik. Mieszkańcy znają tylko kilka małych wiosek w pobliżu miasta. Nikt nie opuścił miasta w dłuższą podróż. Nikt nie wie, że w odległych górach pokrytych śniegiem leży miasto o nazwie Brek Zarith. Tajemnicza organizacja Rada Czterech uzurpuje sobie prawo do stworzenia nowego porządku świata. Są bogaci, posiadają przedwojenne technologie, broń, a ich miasto jest prawdziwą fortecą. Prawie każda większa miejscowość jest pod ich kontrolą, a do pozostałych wysyłani są komisarze i legiony lojalnych oddziałów, które brutalnie podporządkowują sobie kolejne społeczności. Mieszkańcy Forsayth żyją w nieświadomości nadchodzących złowieszczych wydarzeń. To tylko kwestia czasu, kiedy emisariusze Rady Czterech pojawią się u granic miasteczka.

Demo składa się z dwóch plików instalacyjnych w wersji angielskiej oraz dodatkowego pliku spolszczającego. Wymagane jest posiadanie gry Fallout Tactics

[wpfilebase tag=file id=161 /]

[wpfilebase tag=file id=162 /]

[wpfilebase tag=file id=163 /]

7 komentarzy na temat “Fallout Tactics: Darkfall mod (DEMO)”

  1. Ech, te dzisiejsze przekombinowane mody – przez nie znowu mam coraz większą chęć ponownego przejścia Awakena, tym razem jakąś inną postacią. To dla mnie jest klasyczny przykład wzorowego megamoda, a w zasadzie zupełnie nowego dzieła stworzonego na assetach Fallout Tactics. Nie wiem, czy Van Buren – gdyby wyszedł – byłby tak dobry jak Awaken. Dla mnie to jest prawdziwy Fallout 3, zachowujący wiernie ducha oryginału i bardziej kanoniczny, niż kontynuacje Bethesdy. A Darkfall miał być jeszcze lepszy.
    Chlip…

    1. Zgadzam się… niestety nie ma nawet choć trochę porówywalnych modów do Awakena (tych dla FT). Próbowałem kilka z nich pograć, ale nie dawały takiej satysfakcji jak Awaken, czy właśnie obiecujący Darkfall, który też w moim odczuciu miał być jeszcze lepszy. Awaken ma w soie to coś, co zachęca do kolejnego zagrania i się nie znudzi tak szybko 🙂 Szkoda tylko, że nawet na granie nie mam czasu, a jak bardzo mnie korci zrobienie do niego poprawek… bardziej iż chęć zagrania 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.