Fallout Yesterday

Fallout: Yesterday R3 wydany

Wczoraj wieczorem premierę miało trzecie wydanie Fallout: Yesterday, czyli kolejnego moda na silniku F2. Co to za mod i dlaczego kolejne wydanie?

Yesteday to nic innego jak Van Buren, początkowo nawet był tworzony pod tym tytułem, ale prawdopodobnie z prawnych powodów tytuł musiał zostać zmieniony. Trzecie wydanie zaś oznacza, że dostaliśmy kolejny raz większe demo, twórcy zdecydowali, że zamiast czekać kilka lat na całą grę, to co kilka miesięcy będą wypuszczać większy produkt, aż ten stanie się „pełną wersją”. Wg. mnie to całkiem ciekawe rozwiązanie.

Najnowsza wersja wg. przecieków przynosi kolejne lokacje, wraz z questami, takie jak Bractwo Stali czy Fort Abandon, pierwszego towarzysza, nowe przedmioty, nowe spotkania losowe, więcej możliwości craftingu, a także poprawki istniejących błędów. Z ciekawostek, podczas tworzenia postaci możemy wybrać Supermutanta lub Ghoula. Na 99% zostało już zaimplementowane (nie wiem w jakim stopniu) różne zachowanie postaci w stosunku do naszej osoby w zależnie od wyboru „rasy”.

Mod wymaga od nas posiadania czystego Fallout 2, linki do ściągnięcia, wraz instrukcją instalacji dostępne są na stronie Patreon twórców.

3 komentarzy na temat “Fallout: Yesterday R3 wydany”

  1. Fajnie, że ten projekt się rozwija i fajnie, że publikowany jest w takiej formie, etapami, mamy możliwość zapoznania się i zagrania i ma szansę zaistnieć nawet jeśli nie bedzie w pełni ukończony. Zrobiłem dwa podejścia, ale z braku czasu jeszcze Tybetu nie opuściłem, ale ciekawość rozwoju przygodu powoduje, że chyba zarwę kilka wieczorów 😉

    1. Imo najlepiej by było dogadać się z Hexerem i zrobić polonizację do jednej wersji a potem też przyrostowo tłumaczyć tylko pliki które zostały dodane lub zmienione.

      Nie mogę nic obiecać ale po ogarnięciu Olympus 2207 chciałbym tak to rozwiązać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.